iZotope Tonal Balance Bundle

iZotope Tonal Balance Bundle

18690 Kč

Poctivý výrobek, iZotope Tonal Balance Bundle od top výrobce iZotope - tento artikl nepropásněte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 18690 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220349
Do obchodu

Popis

iZotope

Prvotřídní iZotope Tonal Balance Bundle co nám vyrábí iZotope - tento artikl je tady pro vás v časové omezené slevě za 18690. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Software

 Tonal Balance Bundle je intuitivní sada nástrojů pro mastering a mix vašich nahrávek, jenž vdechnou vašim trackům svěžest, energii a kvalitu jakou znáte z produkce předních světových hvězd. Sada obsahuje Ozone 9 Advanced, Neutron 3 Advanced, Nectar 3 a Tonal Balance Control 2.

Nectar 3

Nectar 3 je sada 12 efektů, zaměřených na nahrávání hlasů i vokálů. Jsou integrovány v jednom pluginu a tím je ovládání, odezva a účinnost velmi rychlá. Požitím Nektar třetí generace získáte skvělý výsledek, ať už se jedná o nahrávání, editaci nebo mixování hlasů, kde potřebujete široký rozsah nástrojů. K dispozici budete mít funkci "Vocal asistent" pro snadný mix, dva EQ, Pitch, nespočet modulačních efektů, harmonizér, dva výkonné kompresory, Reverb, Gate, vokální modul Saturation a De-esser pro úpravu plosivních souhlásek a sykavek.

Neutron 3 Advanced

Neutron třetí generace v sobě spojuje nejnovější inovace v oblasti analýzy, měření a zpracování zvuku. Funkce Track Assistant a Masking Meter pomáhají rychle dosáhnout optimální výchozí bod na základě vašich nahrávek a jasně identifikovat percepční frekvenční zvukové kolize a plně ovládat postupy v mixu. Neutron nabídne přednastavení, které jsou šité na míru pro váš zvuk a zároveň umožňuje plnou kontrolu při mixu.

Různé nástrojové stopy - vokály, dialogy, kytara, basa, bicí jsou automaticky detekovány. Neutron pak použije spektrální tvarovací technologii k vytvoření čistých a správně balancovaných stop. Po analýze audio signálu, Track Assistant umístí inteligentně EQ (tam, kde si myslí, že je budete potřebovat) a tím urychlí vaší práci a eliminuje většinu problematických EQ. Získáte doporučení k dosažení optimálních výsledků pro všechny moduly, např. saturace a treshod kompresorů, single vs. vícepásmové (včetně přechodových bodů), což značně šetří čas.

Neutron má tzv. Masking Meter, který umožňuje vizuálně identifikovat vjemové frekvenčních kolize, které mohou mít vliv na překryv zvuku např. kytary s vokály, basy a bicích a další problémy, které mohou způsobit zvuk jak ze sudu nebo příliš přeplněný mix. Přepínáním mezi jakýmikoli dvěma stopami určíte akustický prostor a zajistite, že každý nástroj má své správné místo.

Ozone 9 Advanced

Profesionální masteringový nástroj v jednom kompletu dodá vaší nahrávce hloubku a lesk. Všechny moduly jsou integrovány do jednoho rozhraní a mastering je tak efektivnější a snažší. Vysokou kvalitu signálu získáte prostřednictvím inteligentního Master asistenta, osmipásmového EQ nebo vícepásmového kompresoru. K dispozici dále budete mít intuitivní ovládací panely nebo analogové procesy s digitální přesností. Tento nástroj je kompatibilní s většinou DAW softwarů na trhu.

Tonal Balance Control 2

Vysoce intuitivní nástroj pro mastering a mix vašich nahrávek, vdechne vašim trackům svěžest, energii a kvalitu, kterou můžete znát z produkce předních světových hvězd. K dispozici budete mít dvanáct cílových křivek, jimiž upravíte jednotlivé stopy dle vašeho přání a preferencí. Práci vám také usnadní přednastavené presety rozdělené do devíti hudebních žánrů. Díky doplňujícímu plug-inu Relay získáte detailně přehled o tonální rovnováze, kterou můžete následně upravit v reálném čase. Tonal Balance Control je plně kompatibilní s dalšími softwary a pluginy-iny od firmy iZotope, v rámci licence dále získáte populární ekvalizér z Neutron 3 nebo Ozone 9.

Všechny produkty od výrobce
iZotope Tonal Balance Bundle

iZotope Tonal Balance Bundle

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce