Jackson Green Crakle Skateboard

Jackson Green Crakle Skateboard

3990 Kč

Vynikající Jackson Green Crakle Skateboard od výrobce Jackson - tento artikl nakupujte s úžasnou cenovkou 3990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN206343
Do obchodu

Popis

Jackson

Neodoláte: Jackson Green Crakle Skateboard od výrobce Jackson - toto zboží si můžete nechat doručit výhodně za 3990. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Skateboard

 Originální skateboard je výsledkem spolupráce amerických firem Jackson a Aluminati. Kostra je vyrobena z ultra lehkého leteckého hliníku, vydrží rychlou jízdu i náročný freestyle na U rampě. Nabízí bláznivý design připomínající blesky, který je pro firmu Jackson typický. Pokud jste fanouškem skateboardingu a kytar Jackson, nesmí vám tenhle kousek chybět doma.

Firma Aluminati patří v USA mezi největší výrobce skateboardů, ve městě Corona v Kalifornii vyrábí špičkové skateboardy výhradně z recyklovatelného leteckého hliníku, který je velmi lehký, odolný a znovu recyklovatelný. Ekologická stopa je tak téměř minimalní. Skateboardy navíc zaujaly i sportnovní kluby celokontinentálních souteží NHL či NBA, se kterými Aluminati navázala následnou spolupráci.

Všechny produkty od výrobce
Jackson Green Crakle Skateboard

Jackson Green Crakle Skateboard

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce