Jackson JS Series Signature Gus G. Star JS32T AR IV

Jackson JS Series Signature Gus G. Star JS32T AR IV

10790 Kč

Příjemné pocity navazující Jackson JS Series Signature Gus G. Star JS32T AR IV oblíbené značky Jackson - tento produkt doručujeme za hustou cenu 10790 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212124
Do obchodu

Popis

Jackson

Exkluzivní Jackson JS Series Signature Gus G. Star JS32T AR IV s trendy značkou Jackson - tento hit pořídíte výhodně za 10790. Vybírejte to nejlepší u nás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Elektrická kytara

 Série JS nabízí cenově dostupné elektrické kytary se všemi typickými prvky nástrojů Jackson, které si spojíte s touto značkou a různými podobami rockové či metalové hudby. Konkrétně tento signature model Guse G., sólového kytaristy známého především z působení v kapele Ozzyho Osbournea, nabízí jeden z originálních Jackson/Charvel hard & heavy designů těla Star.

Tělo této kytary je zhotoveno z topolu. K přišroubovanému javorovému krku s grafitovou výztuží je přilepen hmatník ze dřeva amaranth (purpleheart) osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Jeho rádius se směrem k tělu zplošťuje – umožňuje tak jak pohodlné hraní riffů u nultého pražce, tak i komfortní ultra rychlý shred ve vyšších polohách. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují polohové značky z imitace perleti typu Sharkfin (žraločí ploutve).

Dva firemní humbuckery s keramickými magnety a vysokým výstupním signálem poskytují kytaře šťavnatý zvuk, tolik potřebný v metalové a rockové muzice. Minimalistické ovládání v podobě potenciometru hlasitosti a třípolohového přepínače je plně uzpůsobeno potřebám metalových hráčů a heavy rockerů. Stabilitu ladění a dobrý sustain zaručuje uchycení strun ve firemních Die-Cast mechanikách a nastavitelné pevné kobylce Tom-Style a struníku.

Elektrické kytary americké značky Jackson oslovují už po několik desetiletí především muzikanty z metalových, metal/core, HC či djentových kapel vyznávajících hlasitý zvuk s více či méně ředěnou dávkou agrese, což dokládá i seznam firemních hráčů. Nicméně radikální metalový design dokáže okouzlit i odvážné muzikanty ze zcela opačného hudebního spektra, což dokládá např. Nai Palm z Hiatus Kaiyote, kteří pak jednoznačně dokládají, že se zvuk nástrojů Jackson prosadí i v žánrech postavených na čistém, vřelém, zvuku.

Všechny produkty od výrobce
Jackson JS Series Signature Gus G. Star JS32T AR IV

Jackson JS Series Signature Gus G. Star JS32T AR IV

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce