Jackson Pro Series Signature Chris Broderick Soloist 6 LRL SB

Jackson Pro Series Signature Chris Broderick Soloist 6 LRL SB

24390 Kč

Perfektní Jackson Pro Series Signature Chris Broderick Soloist 6 LRL SB od předního výrobce Jackson - tento hit získáte v akci za 24390 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212013
Do obchodu

Popis

Jackson

Spokojenost přinášející Jackson Pro Series Signature Chris Broderick Soloist 6 LRL SB originální od labelu Jackson - tento hit můžete pořídit při právě probíhající akci za 24390. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Elektrická kytara

 Série Pro americké značky Jackson představuje elektrické kytary profesionální kvality určené profi hráčům i široké muzikantské veřejnosti. Nástroje s typickým firemním designem, kvalitním zpracováním a skvělými herními vlastnostmi navíc stále pořídíte za cenu, která nezruinuje váš rozpočet. Konkrétně signature modely Chris Broderick (Act of Defiance, ex-Megadeth, ex-Nevermore) s označením Soloist jsou Superstraty s originálním offset tvarem těla.

Konstrukce této kytary je složena z mahagonových křídel těla a průchozího krku z jednoho kusu javoru s grafitovou výztuží. Toto řešení má příznivý vliv na sustain nástroje. Hmatník ze dřeva fíkovníku je osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo, jeho dvanáctipalcový rádius nabízí potřebný komfort pro hru ultra rychlých kytarových sól i nosných kytarových riffů v polohách u nultého pražce.

Dva pasivní signature humbuckery Chrise Brodericka značky DiMarzio poskytují zvuku nástroje potřebnou plnost, dynamiku a artikulaci pro zpěvná sóla či akordové rozklady, zároveň i hutnost a agresivitu pro ultra rychlý kytarový shred a ostře tesané rockové a metalové riffy. Ke zvukovým úpravám slouží potenciometry hlasitosti a tónové clony vybavené funkcí push/pull – povytažením Volume rozdělíte cívky humbuckerů (single-coil zvuk), potenciometr Tone lze funkcí push/pull bypassovat. Mezi snímači lze přepínat třípolohovým switchem, Killswitch slouží k okamžitému utlumení signálu, případně k vytváření stutter efektů.

Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách a dvojzvratném tremolu Floyd Rose, s jehož pomocí zpestříte hru působivými zvukovými efekty. Černý hardware přirozeně ladí s barevným provedením těla Satin Black a podtrhuje tak stylový vzhled nástroje.

Elektrické kytary americké značky Jackson oslovují už po několik desetiletí především muzikanty z metalových, metal/core, HC či djentových kapel vyznávajících hlasitý zvuk s více či méně ředěnou dávkou agrese, což dokládá i seznam firemních hráčů. Nicméně radikální metalový design dokáže okouzlit i odvážné muzikanty ze zcela opačného hudebního spektra, což dokládá např. Nai Palm z Hiatus Kaiyote, kteří pak jednoznačně dokládají, že se zvuk nástrojů Jackson prosadí i v žánrech postavených na čistém, vřelém, zvuku.

Všechny produkty od výrobce
Jackson Pro Series Signature Chris Broderick Soloist 6 LRL SB

Jackson Pro Series Signature Chris Broderick Soloist 6 LRL SB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce