Jackson Pro Series Signature Gus G. Star PF IV

Jackson Pro Series Signature Gus G. Star PF IV

27190 Kč

Spokojenost přinášející Jackson Pro Series Signature Gus G. Star PF IV od oblíbeného výrobce Jackson - toto zboží zakoupíte s unikátní slevou za 27190 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212117
Do obchodu

Popis

Jackson

Zákazníky doporučované zboží, Jackson Pro Series Signature Gus G. Star PF IV co nám dodává Jackson - tento artikl čeká na vás téměř zdarma za 27190. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Elektrická kytara

 Série Pro americké značky Jackson představuje elektrické kytary profesionální kvality určené profi hráčům i široké muzikantské veřejnosti. Nástroje s typickým firemním designem, kvalitním zpracováním a skvělými herními vlastnostmi navíc stále pořídíte za cenu, která nezruinuje váš rozpočet. Konkrétně tento signature model Guse G., sólového kytaristy známého především z působení v kapele Ozzyho Osbournea, nabízí jeden z originálních Jackson/Charvel hard & heavy designů těla Star.

Konstrukce této kytary je složena z mahagonových křídel těla a průchozího javorového krku s grafitovou výztuží. Toto řešení má příznivý vliv na sustain nástroje. Hmatník ze dřeva pau ferro je osazen čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo, jeho dvanáctipalcový rádius nabízí potřebný komfort pro hru ultra rychlých kytarových sól i nosných kytarových riffů v polohách u nultého pražce. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují polohové bloky z imitace perleti.

Dva aktivní signature humbuckery Gus G. Proteus s vysokým výstupním signálem poskytují kytaře šťavnatý zvuk s precizní artikulací tónu a přesnou odezvou na dynamiku vaší hry - ideální na hraní frázovaných metalových a rockových riffů, zpěvných sól či rychlého shredu. Minimalistické ovládání v podobě potenciometru hlasitosti a třípolohového přepínače je plně uzpůsobeno potřebám metalových hráčů a heavy rockerů.

Stabilitu ladění a dobrý sustain zaručuje uchycení strun ve firemních uzamykatelných Die-Cast mechanikách a nastavitelné pevné kobylce Jackson TOM-Style a struníku. Stylový vzhled kytary podtrhuje lesklý barevný finiš Ivory, bílá lemovka těla a chromovaný hardware.

Elektrické kytary americké značky Jackson oslovují už po několik desetiletí především muzikanty z metalových, metal/core, HC či djentových kapel vyznávajících hlasitý zvuk s více či méně ředěnou dávkou agrese, což dokládá i seznam firemních hráčů. Nicméně radikální metalový design dokáže okouzlit i odvážné muzikanty ze zcela opačného hudebního spektra, což dokládá např. Nai Palm z Hiatus Kaiyote, kteří pak jednoznačně dokládají, že se zvuk nástrojů Jackson prosadí i v žánrech postavených na čistém, vřelém, zvuku.

Všechny produkty od výrobce
Jackson Pro Series Signature Gus G. Star PF IV

Jackson Pro Series Signature Gus G. Star PF IV

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce