Jackson Pro Series Signature Mark Morton Dominion EB SB

Jackson Pro Series Signature Mark Morton Dominion EB SB

32590 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Jackson Pro Series Signature Mark Morton Dominion EB SB s osvědčenou značkou Jackson - tento artikl se na vás těší po slevě za 32590 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212120
Do obchodu

Popis

Jackson

No tak tohle je gól: Jackson Pro Series Signature Mark Morton Dominion EB SB populárního výrobce Jackson - tento artikl je v tento okamžik s VIP slevou pro každého za 32590. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Elektrická kytara

 Série Pro americké značky Jackson představuje elektrické kytary profesionální kvality určené profi hráčům i široké muzikantské veřejnosti. Nástroje s typickým firemním designem, kvalitním zpracováním a skvělými herními vlastnostmi navíc stále pořídíte za cenu, která nezruinuje váš rozpočet. Konkrétně Mark Morton Dominion s originálním offset tvarem těla je signature model Marka Mortona z americké metalové formace Lamb of God.

Konstrukce této kytary je složena z mahagonových křídel těla a průchozího mahagonového krku s grafitovou výztuží. Toto řešení má příznivý vliv na sustain nástroje. Ebenový hmatník je osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Jeho rádius se směrem k tělu zplošťuje – umožňuje tak jak pohodlné hraní riffů u nultého pražce, tak i komfortní ultra rychlý shred ve vyšších polohách. Zajímavostí je kratší menzura (629 mm), která nabízí menší pnutí strun a tím snazší provedení technik vytahování (bending) a vibrata. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují polohové bloky v designu Shark Eye.

Dva signature humbuckery DiMarzio Mark Morton Dominion s keramickými magnety poskytují kytaře šťavnatý zvuk s perfektní dynamickou odezvou na rychlou hru trsátkem. Mírnější výstupní signál snímačů (medium output) je přizpůsoben hi-gain nastavení aparátu, takže si zvuk uchová kvalitu a konkrétnost při sólech, akordových rozkladech i rytmickém riffování. Nastavení zvuku lze upravovat pomocí dvou ovladačů hlasitosti (pro každý snímač zvlášť), dvou tónových clon, dvěma mini switchi, které umožňují rozepnout cívky humbuckerů pro dosažení čistě single-coil zvuku, a třípolohovým přepínačem snímačů.

Stabilitu ladění zaručuje ukotvení strun ve firemních uzamykatelných Die-Cast mechanikách a pevné kobylce a struníku Jackson TOM-Style. Originální design kytary stylově doplňujepůsobivý lesklý finiš SIlverburst, chromovaný hardware a bílé lemování těla, hmatníku a hlavice.

Elektrické kytary americké značky Jackson oslovují už po několik desetiletí především muzikanty z metalových, metal/core, HC či djentových kapel vyznávajících hlasitý zvuk s více či méně ředěnou dávkou agrese, což dokládá i seznam firemních hráčů. Nicméně radikální metalový design dokáže okouzlit i odvážné muzikanty ze zcela opačného hudebního spektra, což dokládá např. Nai Palm z Hiatus Kaiyote, kteří pak jednoznačně dokládají, že se zvuk nástrojů Jackson prosadí i v žánrech postavených na čistém, vřelém, zvuku.

Všechny produkty od výrobce
Jackson Pro Series Signature Mark Morton Dominion EB SB

Jackson Pro Series Signature Mark Morton Dominion EB SB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce