Jackson Pro Series Signature Misha Mansoor Juggernaut HT7P MN BBB

Jackson Pro Series Signature Misha Mansoor Juggernaut HT7P MN BBB

22190 Kč

Radost přinášející Jackson Pro Series Signature Misha Mansoor Juggernaut HT7P MN BBB od producenta Jackson - toto zboží si můžete nechat poslat v bombastické akci za 22190 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212021
Do obchodu

Popis

Jackson

Zákazníky doporučované zboží, Jackson Pro Series Signature Misha Mansoor Juggernaut HT7P MN BBB od top značky Jackson - tento hit získáte v sezónní slevě za 22190. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. No a to se jednoduše vyplatí..

Elektrická sedmistrunná kytara

 Série Pro americké značky Jackson představuje elektrické kytary profesionální kvality určené profi hráčům i široké muzikantské veřejnosti. Nástroje s typickým firemním designem, kvalitním zpracováním a skvělými herními vlastnostmi navíc stále pořídíte za cenu, která nezruinuje váš rozpočet. Konkrétně Superstraty s označením Juggernaut a originálním designem s výrazně zašpičatělými rohy vznikly ve spolupráci s Mishou Mansoorem z americké djentové kapely Periphery.

Lipové tělo této sedmistrunky zdobí vrchní topolová dýha (poplar burl) s působivou kresbou dřeva, kterou ještě umocňuje lesklý finiš v provedení Blackburst. K přišroubovanému krku z jednoho kusu javoru s grafitovou výztuží je přilepen též javorový hmatník osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Krk a hmatník prošly před kompletací tepelnou úpravou, díky které je jejich dřevo stabilnější a kytara zároveň získala exkluzivní vzhled (Caramelized Maple). Jednoznačný plus pro rychlé hráče rovněž představuje plochý rádius hmatníku (20 palců). Orientaci po jeho ploše, a to i v nejtemnějších koutek pódií, usnadňují offset polohové tečky a boční luminiscenční značky.

Dva signature humbuckery Jackson MM1 poskytují zvuku nástroje vyvážený tón a potřebnou dynamiku pro vyznění nekompromisních metalových riffů, zpěvných sól či akordových rozkladů. Ke zvukovým úpravám slouží potenciometr hlasitosti, tónová clona s funkcí push/pull a pětipolohový přepínač snímačů. Funkce Push/Pull tónové clony neslouží k tradičnímu rozdělení cívek humbuckerů (to nabízí poloha 2 a 4 přepínače), ale k bypassu samotného potenciometru.

Stabilitu ladění a dobrou intonaci zajišťuje uchycení strun ve firemních uzamykatelných ladících Die-Cast mechanikách a pevné kobylce Jackson HT-7 s ukotvením skrze tělo. Stylový vzhled kytary podtrhuje černý hardware a hlavice barevně sladěná s tělem.

Elektrické kytary americké značky Jackson oslovují už po několik desetiletí především muzikanty z metalových, metal/core, HC či djentových kapel vyznávajících hlasitý zvuk s více či méně ředěnou dávkou agrese, což dokládá i seznam firemních hráčů. Nicméně radikální metalový design dokáže okouzlit i odvážné muzikanty ze zcela opačného hudebního spektra, což dokládá např. Nai Palm z Hiatus Kaiyote, kteří pak jednoznačně dokládají, že se zvuk nástrojů Jackson prosadí i v žánrech postavených na čistém, vřelém, zvuku.

Všechny produkty od výrobce
Jackson Pro Series Signature Misha Mansoor Juggernaut HT7P MN BBB

Jackson Pro Series Signature Misha Mansoor Juggernaut HT7P MN BBB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce