Jackson Pro Series Signature Rob Caggiano Shadowcaster EB PM

Jackson Pro Series Signature Rob Caggiano Shadowcaster EB PM

24390 Kč

Poctivý výrobek, Jackson Pro Series Signature Rob Caggiano Shadowcaster EB PM od firmy Jackson - tento hit pořídíte při časově omezené akci za 24390 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212114
Do obchodu

Popis

Jackson

Velmi oblíbený produkt Jackson Pro Series Signature Rob Caggiano Shadowcaster EB PM od oblíbeného výrobce Jackson - tento artikl doporučujeme v husté akci za 24390. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Elektrická kytara

 Série Pro americké značky Jackson představuje elektrické kytary profesionální kvality určené profi hráčům i široké muzikantské veřejnosti. Nástroje s typickým firemním designem, kvalitním zpracováním a skvělými herními vlastnostmi navíc stále pořídíte za cenu, která nezruinuje váš rozpočet. Konkrétně model Shadowcaster s originálním offset tvarem těla je signature model Roba Caggiana, současného sólového kytaristy dánské heavy metal/rockabilly formace Volbeat známého rovněž z působení v thrashmetalové legendě Anthrax.

Offset tvar těla nástroje čerpá inspiraci v designu kytar Jackson Outcaster vyráběných v 90. letech. Samotné tělo je zhotoveno z mahagonu. K přišroubovanému javorovému krku s grafitovou výztuží je přilepen ebenový hmatník osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Jeho rádius se směrem k tělu zplošťuje – umožňuje tak jak pohodlné hraní riffů u nultého pražce, tak i komfortní ultra rychlý shred ve vyšších polohách.

Kombinace dvou humbuckerů značky DiMarzio, tj. kobylkového signature Rob Caggiano snímače s vysokým výstupním signálem a krkového Air Norton s Alnico V magnety a mírnějším výstupem (medium output), poskytuje kytaře parádní dynamický zvuk se skvělým sustainem a precizní artikulací tónu. Kytara tak nalezne uplatnění i mimo mantinely hard a heavy žánrů. K úpravám zvuku slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a pětipolohový přepínač snímačů, který nabízí kromě standardních nastavení na pozicích 1 a 5 i čistě single-coil zvuk vnitřních a vnějších cívek humbuckerů na pozicích 2 (kob vnější, krk vnitřní), 3 (kob vnitřní, krk vnější) v sériovém a na pozici 4 v paralelním zapojení.

Struny jsou ukotveny ve firemních uzamykatelných mechanikách a nastavitelné pevné kobylce a struníku Jackson TOM-Style. Originální design nástroje podtrhuje barevná úprava Purple Metalic a chromovaný hardware.

Elektrické kytary americké značky Jackson oslovují už po několik desetiletí především muzikanty z metalových, metal/core, HC či djentových kapel vyznávajících hlasitý zvuk s více či méně ředěnou dávkou agrese, což dokládá i seznam firemních hráčů. Nicméně radikální metalový design dokáže okouzlit i odvážné muzikanty ze zcela opačného hudebního spektra, což dokládá např. Nai Palm z Hiatus Kaiyote, kteří pak jednoznačně dokládají, že se zvuk nástrojů Jackson prosadí i v žánrech postavených na čistém, vřelém, zvuku.

Všechny produkty od výrobce
Jackson Pro Series Signature Rob Caggiano Shadowcaster EB PM

Jackson Pro Series Signature Rob Caggiano Shadowcaster EB PM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce