Jackson Red Crakle Skateboard

Jackson Red Crakle Skateboard

3990 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Jackson Red Crakle Skateboard od oblíbené značky Jackson - toto zboží zakoupíte v perfektní akci za 3990 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: HN206344
Do obchodu

Popis

Jackson

No a tohle chcete: Jackson Red Crakle Skateboard kvalitní značky Jackson - tento artikl je v tento okamžik za mimořádně nízkou cenu 3990. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Skateboard

 Originální skateboard je výsledkem spolupráce amerických firem Jackson a Aluminati. Kostra je vyrobena z ultra lehkého leteckého hliníku, vydrží rychlou jízdu i náročný freestyle na U rampě. Nabízí bláznivý design připomínající blesky, který je pro firmu Jackson typický. Pokud jste fanouškem skateboardingu a kytar Jackson, nesmí vám tenhle kousek chybět doma.

Firma Aluminati patří v USA mezi největší výrobce skateboardů, ve městě Corona v Kalifornii vyrábí špičkové skateboardy výhradně z recyklovatelného leteckého hliníku, který je velmi lehký, odolný a znovu recyklovatelný. Ekologická stopa je tak téměř minimalní. Skateboardy navíc zaujaly i sportnovní kluby celokontinentálních souteží NHL či NBA, se kterými Aluminati navázala následnou spolupráci.

Všechny produkty od výrobce
Jackson Red Crakle Skateboard

Jackson Red Crakle Skateboard

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce