Jackson X Series Concert™ Bass CBXNT V LFB Gloss Black

Jackson X Series Concert™ Bass CBXNT V LFB Gloss Black

11810 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Jackson X Series Concert™ Bass CBXNT V LFB Gloss Black od top značky Jackson - toto zboží si můžete koupit v jedinečné akci za 11610 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN200073
Do obchodu

Popis

Jackson

Jakostní Jackson X Series Concert™ Bass CBXNT V LFB Gloss Black od kvalitní značky Jackson - tento hit seženete za téměř velkoobchodní cenu 11610. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Elektrická baskytara

 Začátek výroby basových kytar se ve firmě Jackson datuje do první poloviny osmdesátých let. Vedle modelů dnes proslulých kytar Kelly, King V a Dinky se objevila i Concert Bass. Z podstaty jednoduchý nástroj, který však disponuje přímo seismickým tónem a krkem ideálním pro rychlé hraní. Mezi milovníky těchto nástrojů patří například basáci ze skupin Hatebreed, Lamb of God nebo Megadeth.

Tato baskytara patří do série X, což znamená, že nepostrádá pravý jacksonovský rodokmen a nabízí skvělé vlastnosti, jako například aktivní elektroniku nebo krk, který prochází tělem.

Tělo této novinky pro rok 2019 je vyrobeno z topolu. Javorový krk prochází tělem, což mu zajišťuje skvělou hratelnost a delší výdrž tónu. Skvěle se hodí pro rychlou hru. Té je přizpůsoben i hmatník z fíkovníku, jehož rádius je kombinovaný a směrem k tělu se zplošťuje. Najdeme na něm 24 pražců velikosti Jumbo. K orientaci na hmatníku slouží poziční bloky. Menzura nástroje odpovídá rozměru 864 mm. šířka nultého pražce je 44,5 mm.

Struny jsou ukotveny v pevné kobylce Jackson HiMass, která přirozeně zvýrazňuje attack a sustain tónu. Die cast mechaniky zajistí spolehlivé ladění. O snímání zvuku se starají dva PJ snímače s aktivní elektronikou, zvuk lze doladit pomocí dvou potenciometrů hlasitosti a třípásmového ekvalizéru.

Baskytary firmy Jackson mají vše, co potřebujete k tomu, aby vaše kapela nepostrádala hutný základ. Charakterizuje je stylový vzhled s typickou Jackson hlavou a především zvuk, díky kterému o vás budou všichni vědět na míle daleko.

Všechny produkty od výrobce
Jackson X Series Concert™ Bass CBXNT V LFB Gloss Black

Jackson X Series Concert™ Bass CBXNT V LFB Gloss Black

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce