Jackson X Series Soloist Arch Top SLAT7 MS LRL MB (použité)

Jackson X Series Soloist Arch Top SLAT7 MS LRL MB (použité)

18500 Kč

Perfektní Jackson X Series Soloist Arch Top SLAT7 MS LRL MB (použité) od oblíbené značky Jackson - tento artikl objednávejte v bombastické akci za 18500 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221307
Do obchodu

Popis

Jackson

V akci je právě teď Jackson X Series Soloist Arch Top SLAT7 MS LRL MB (použité) s jakostní značkou Jackson - tento produkt doručujeme extra levně za 18500. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte..

Elektrická sedmistrunná kytara

 Nástroj jeví drobné, známky používání. Drobná vada v laku, viz foto.

Série X americké značky Jackson představuje střední řadu elektrických kytar s typickým firemním designem a skvělými herními vlastnostmi, které však stále pořídíte za poměrně dostupnou cenu. Konkrétně modely s označením Soloist nabízí populární tvar těla typu Superstrat.

Konstrukce této sedmistrunné kytary s klenutým topem je složena z topolových křídel těla a průchozího krku z jednoho kusu javoru s grafitovou výztuží. Toto řešení má příznivý vliv na sustain nástroje. Hmatník z fíkovníku je osazen čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. V současnosti populární koncept Multi-scale, tj. osazení hmatníku našikmo umístěnými pražci, poskytuje nástroji proměnlivou menzuru (648 mm – 686 mm) a strunám optimální pnutí. Podle názoru některých hudebníků i přirozenější pohyb ruky po hmatníku. Kombinovaný rádius hmatníku umožňuje jak pohodlné hraní riffů u nultého pražce, tak i komfortní ultra rychlý shred ve vyšších polohách.

Dva moderní humbuckery značky EMG s vysokým výstupním signálem poskytují kytaře šťavnatý zvuk a jasnou artikulaci i v hlubokých polohách. Ke zvukovým úpravám slouží potenciometr hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Stabilitu ladění a dobrou intonaci zajišťuje uchycení strun ve firemních ladících mechanikách a sedmi samostatných kobylkových sedlech (ukotvení strun skrze tělo kytary).

Elektrické kytary americké značky Jackson oslovují už po několik desetiletí především muzikanty z metalových, metal/core, HC či djentových kapel vyznávajících hlasitý zvuk s více či méně ředěnou dávkou agrese, což dokládá i seznam firemních hráčů. Nicméně radikální metalový design dokáže okouzlit i odvážné muzikanty ze zcela opačného hudebního spektra, což dokládá např. Nai Palm z Hiatus Kaiyote, kteří pak jednoznačně dokládají, že se zvuk nástrojů Jackson prosadí i v žánrech postavených na čistém, vřelém, zvuku.

Všechny produkty od výrobce
Jackson X Series Soloist Arch Top SLAT7 MS LRL MB (použité)

Jackson X Series Soloist Arch Top SLAT7 MS LRL MB (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce