Jay Turser JT-300-DB-A-U

Jay Turser JT-300-DB-A-U

3890 Kč

Poctivý výrobek, Jay Turser JT-300-DB-A-U značky Jay Turser - toto zboží si můžete zakoupit výhodně za 3890 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195499
Do obchodu

Popis

Jay Turser

Váš oblíbený produkt, Jay Turser JT-300-DB-A-U od oblíbeného výrobce Jay Turser - tento produkt nabízíme v sezónní slevě za 3890. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Elektrická kytara

 Jay Turser 300M je cenově dostupná elektrická kytara klasického tvaru. Představuje ideální volbu prvního nástroje pro začínající rockery a rockerky.

Tělo kytary je zhotoveno z olše. K javorovému krku přiléhá též javorový hmatník osazený jednadvaceti pražci. Orientaci po jeho ploše usnadňují černé poziční značky.

Nástroj je osazen třemi firemními single-coil snímači. Poskytují kytaře klasický zvuk vhodný na jakoukoli podobu bluesové, rockové či popové hudby. Lze mezi nimi volit pětipolohovým switchem a upravovat jejich charakter potenciometry hlasitosti a tónové clony. Struny jsou uchyceny v litých ladících mechanikách a synchronizovaném jednozvratném tremolu. Vzhled kytary podtrhuje chromovaný hardware a pickguard, který chrání lak nástroje před poškrábáním při důrazné hře trsátkem.

Všechny produkty od výrobce
Jay Turser JT-300-DB-A-U

Jay Turser JT-300-DB-A-U

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce