JBL LSR306P MK2 (použité)

JBL LSR306P MK2

4880 Kč

Ve slevě je JBL LSR306P MK2 se známou značkou JBL - tento hit můžete získat při časově omezené akci za 4880 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195530
Do obchodu

Popis

JBL

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází JBL LSR306P MK2 od známé značky JBL - toto zboží si můžete nechat poslat za úžasnou cenu 4880. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Aktivní studiový monitor

 Studiové monitory JBL 3 Series nabízí ve verzi MKII technologii Image Control Waveguide známou z prémiové řady JBL M2 Master Reference Monitor, vylepšené reproduktory nebo ekvalizaci pro vyrovnání akustiky vašeho studia. To vše ve stylovém provedení.

Technologie Image Control Waveguide zajistí přesný zvukový obraz díky plynulému rozdělení frekvencí mezi basovým a výškovým reproduktorem. Zvuk je díky této technologii transparentní a plný detailů v širokém vyzařovacím úhlu, a dokonce i mimo osu reproboxu.

Pevné basy zajistí reproduktor s dlouhou projekční vzdáleností a patentované portování Slip Stream na zadní straně monitoru. O konkrétnost se pak postará výškový reproduktor s košem z tkaného kompozitu a neodymovým magnetem.

Celkový zvuk monitorů lze doladit basového a výškového shelvingu (0, -1,5 a -3 dB basy; -2, 0, + 2 dB výšky) a srovnat tak akustické nedostatky vašeho prostoru. Na zadním panelu se dále nachází symetrický XLR vstup a nesymetrický TRS vstup s nastavením vstupní citlivosti.

Všechny produkty od výrobce
JBL LSR306P MK2 (použité)

JBL LSR306P MK2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce