Josef Lídl LTH 521-4

Josef Lídl LTH 521-4

60990 Kč

Radost přinášející Josef Lídl LTH 521-4 od top značky Josef Lídl - tento produkt nabízíme levně za 60990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221671
Do obchodu

Popis

Josef Lídl

Nejprodávanější Josef Lídl LTH 521-4 od producenta Josef Lídl - tento produkt posíláme za úžasnou cenu 60990. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování..

Tenor

 Firma Josef Lídl se může pochlubit tradicí výroby žesťových nástrojů sahající až do roku 1895, kterou nepřetrhly ani složitá období dvacátého století. I v dnešní době tak může nabízet kvalitně řemeslně zpracované hudební nástroje vyrobené lety prověřenými způsoby.

B Tenor LTH 521-4 vychází z tradičního, léty prověřeného, konceptu. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé hráče. Charakterizuje ho čisté ladění a dobrý ozev v celém svém rozsahu. Disponuje mosazným ozvučníkem, čtyřmi otočnými ventily, ústnicí z pakfongu a povrchovou úpravou v podobě čirého laku. Ozvučník nástroje je ozdoben rytinou. Balení obsahuje postříbřený nátrubek a pouzdro.

Nástroj se prosadí především v tradiční české dechovce.

Technické údaje:
• Výška: 800 mm
• Hmotnost: 3,5 kg

Všechny produkty od výrobce
Josef Lídl LTH 521-4

Josef Lídl LTH 521-4

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce