Joué Essential Pack (použité)

Joué Essential Pack (použité)

9590 Kč

Právě je za dobrou cenu Joué Essential Pack (použité) od top značky Joué - tento hit snadno najdete téměř zdarma za 9590 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212172
Do obchodu

Popis

Joué

Udělejte si radost: Joué Essential Pack (použité) od kvalitního výrobce Joué - tento produkt prodáváme v perfektní akci za 9590. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Udělejte si radost..

USB/MIDI kontroler

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Joué Essential Pack obsahuje Joué Board a sadu základních modulů – Scaler, Fretboard, Pads, Area a Strips. Dostanete tak vše, co budete k práci s tímto modulárním MIDI kontrolérem potřebovat a následně můžete přikoupit další moduly.

Balení obsahuje také licence software Bitwig Studio (8 track verze) a Arturia Analog Lab Lite.

Takový kontrolér jste ještě neviděli

Joué je modulární MIDI kontrolér, díky němuž budete své virtuální i hardwarové nástroje ovládat naprosto přirozeně. Kombinací základní desky a různých ovládacích modulů si můžete postavit zcela unikátní kontrolér a sáhnout si na svou hudbu nečekaným způsobem.

Přirozené a snadné ovládání

Joué reaguje na přirozené pohyby, jakými jsou údery, vibrato, ohýbání nebo aftertouch. Je to podobné, jako byste hráli na tradiční nástroj. Měkké a elastické moduly jsou navíc velmi pohodlné.

Jednotlivé moduly stačí položit na desku a okamžitě je můžete začít používat. Ovládací rozhraní si tak můžete přizpůsobit třeba uprostřed skladby. K dispozici jsou celkem tři sloty.

Ovládejte cokoliv a kdekoliv

Joué je také vhodný na cesty. Díky kompaktním rozměrům ho snadno přenesete v batohu a k počítači nebo tabletu ho snadno připojíte pomocí USB kabelu. Joué je MIDI Class Compliant, takže nemusíte instalovat žádné drivery a ihned začít ovládat Ableton Live, Apple Logic, BitWig Studio, plug-iny Native Instruments nebo různé iPad aplikace.

K oblíbenému vintage syntezátoru Joué připojíte pomocí MIDI redukce, takže počítač může zůstat vypnutý.

Díky MPE (Multi-dimensional Polyphonic Expression) si pak užijete kontrolu vašich nástrojů hned v několika rozměrech.

Všechny produkty od výrobce
Joué Essential Pack (použité)

Joué Essential Pack (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce