Joyo JMT-555B

Joyo JMT-555B

239 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Joyo JMT-555B pocházející od značky Joyo - tento hit pořídíte za hustou cenu 239 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN206595
Do obchodu

Popis

Joyo

Trendy Joyo JMT-555B kvalitní značky Joyo - tento artikl pořizujte levně za 239. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Ladička s metronomem

 Joyo JMT-555B je univerzální hudební pomocník, zdařile kombinující ladičku, metronom a tónový generátor. Tato verze je vhodná pro dechové a orchestrální nástroje, které díky chromatickému režimu a vysoké citlivosti dokáže naladit s obdivuhodnou přesností. K ladění můžete použít klip s kontaktním mikrofonem, případně mikrofon zabudovaný přímo v ladičce. Metronom umožňuje snadné změny tempa v širokém rozsahu a nabízí celkem deset odlišných beatů. O snadnou čitelnost se stará velký a podsvícený displej, napájení zajišťuje dvojice AAA baterií, které jsou součástí balení.

Všechny produkty od výrobce
Joyo JMT-555B

Joyo JMT-555B

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce