Kali Audio WS-12

Kali Audio WS-12

17790 Kč

Kvalitní Kali Audio WS-12 s jakostní značkou Kali Audio - tento hit získáte výhodně za 17790 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211399
Do obchodu

Popis

Kali Audio

Jasný hit, Kali Audio WS-12 co nám vyrábí Kali Audio - tento hit seženete v sezónní slevě za 17790. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Aktivní studiový subwoofer

 Kali Audio WS-12 je výkonný aktivní studiový subwoofer, který se řadí mezi světovou špičku ve své cenové kategorii, je vhodný především pro rozšíření studiových monitorů řady LP a IN. Nabízí velmi široký frekvenční rozsah a zcela autentický zvuk plný mohutných basů a téměř nulového zkreslení.

Výkon, hloubka, přizpůsobivost

Jedním z nejdůležitějších aspektů kvalitních studiových je přesnost jakou prezentují monitory konkrétní audio materiál. WS-12 nabízí propracovaný 5.1 systém, který ve spolupráci se studiovými monitory vytváří jedinečný zvuk, jaký právě vaše studio potřebuje. Kali Audio je velmi transparentní firma a na svých webových stránkách nabízí kromě detailních parametrů k nahlédnutí i přesné hodnoty frekvenčního rozsahu, rozptylu a míru zkreslení měřené nezávislým testem od Pro Sound Testing.

Vysoký výkon zaručen

Subwoofer WS-12 v sobě ukrývá 12" basový reproduktor, který spolu s integrovaným zesilovačem třídy D vytváří výkon až 1000W. Zvukový signál si zachovává konkrétnost i kvalitu jak při nízké, tak i při vysoké hlasitosti. Výsledný signál disponuje nízkou hladinou zkreslení a vysokým frekvenčním rozsahem, proto bude poslech velmi příjemný a uslyšíte i ten nejniternější detail.

Jednoduché nastavení

Zadní ovládací panel kromě flexibilní konektivity v podobě stereo kombinovaných XLR/Jack a RCA vstupů nabízí i vysoce sofistikovaný avšak jednoduchý systém pro nastavení ekvalizace prostřednictvím deseti přepínačů. Dále zde naleznete přepínače pro Crossover, nastavení Gain (až o 6 dB) nebo změnu polarity. WS-12 dále nabízí výstup pro footswitch, kdy můžete ovládat celý váš audio systém prostřednictvím doplňkového ovladače a dvojici XLR výstupu pro připojení do dalšího PA.

Živý zvuk

Konstrukce subwooferu je vyrobena z odolné 18mm překližky, díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se může stát i součástí vašeho mobilního PA, které můžete vozit v autě na sedačce a zvučit konference či akustické koncerty. WS-12 si kromě studiových monitorů Kali Audio rozumí i s All-In-One systémy od Yamaha, Fender, nebo BOSE. WS-12 je vhodný pro kritický poslech, mixování, ale i běžný poslech nahrávek či živé zvučení, každý uživatel si jistě přijde na své. Pohodlný transport vám zaručí pár ruční madel na bocích subwooferu.

Kali Audio je inovativní firma ze západního pobřeží Severní Ameriky z Kalifornie, kde vytváří profesionální studiové monitory pro nahrávací a postprodukční studia. V současnosti se firma soustředí i na výrobu unikátní bezdrátových Bluetooth modulů, které propojí studiové monitory s vašim mobilním zařízením nebo laptopem bez jediného kabelu. Kali Audio se vyznačuje vysokou kvalitou, profesionálním přístupem a skvělou cenovou dostupností.

Všechny produkty od výrobce
Kali Audio WS-12

Kali Audio WS-12

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce