KLARK TEKNIK 76-KT

KLARK TEKNIK 76-KT

5790 Kč

Poctivý výrobek, KLARK TEKNIK 76-KT co odebíráme od výrobce KLARK TEKNIK - tento artikl nepropásněte levně za 5790 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN218990
Do obchodu

Popis

KLARK TEKNIK

Vynikající KLARK TEKNIK 76-KT s jakostní značkou KLARK TEKNIK - tento artikl nepropásněte po slevě za 5790. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám příjemné nakupování..

Kompresor

 76-KT čerpá inspiraci z legendárního 1176LN kompresoru ve verzi D a E, který se stal součástí vybavení největších světových nahrávacích studií. Od té doby byly tyto kompresory ceněné pro jejich nezaměnitelný zvuk a zvukový inženýři je využívali ve všech fázích nahrávacího procesu.

V srdci jednokanálového 76-KT je Class-A obvod postaven z nejkvalitnějších diskrétních součástek, z nichž všechny splňují nebo překračují originální Universal Audio 1176LN specifikace. Klark Teknik 76-KT přináší bezkonkurenční přesnost a vynikající integritu signálu do 21. století.

Tento klasický kompresor vám nabídne knoby pro detailní úpravu vstupního i výstupního signálu a klasické ovladače Attack či Release s ultra rychlou přesností. Charakteristického zvuku potom docílíte prostřednictvím kompresních poměrů a ultra kvalitních MIDAS transformátorů. Maximální přehled o výstupní signálu vám potom zajistí podsvícený vintage ručičkový VU měřák. Součástí balení jsou šroubky pro připevnění do rackového systému.

Všechny produkty od výrobce
KLARK TEKNIK 76-KT

KLARK TEKNIK 76-KT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce