KLARK TEKNIK EQP-KT

KLARK TEKNIK EQP-KT

6390 Kč

No a tohle chcete: KLARK TEKNIK EQP-KT co nám vyrábí KLARK TEKNIK - tento artikl je tady pro vás ve slevové akci za 6390 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN218991
Do obchodu

Popis

KLARK TEKNIK

Vaše možnosti obohacující KLARK TEKNIK EQP-KT značky KLARK TEKNIK - tento produkt posíláme za výhodnou cenu 6390. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Ekvalizér

 EQP-KT čerpá inspiraci z legendárního Pultec EQP-1A ekvalizéru, který byl poprvé vyroben na počátku roku 1950. Od té doby byly Pultec ekvalizéry ceněné pro jejich nezaměnitelný zvuk a zvukový inženýři je využívali ve všech fázích nahrávacího procesu.

V srdci jednokanálového EQP-KT je Class-A obvod postaven z nejkvalitnějších diskrétních součástek - z nichž všechny splňují nebo překračují originální Pultec EQP-1A specifikace. Klark Teknik EQP-KT přináší bezkonkurenční přesnost a vynikající integritu signálu do 21. století.

Tento klasický lampový ekvalizér vám nabídne dvoupásmový filtr pro detailní úpravu vstupního signálu, charakteristického zvuku potom docílíte prostřednictvím prémiových lamp 12AX7 a 12AU7 a ultra kvalitních MIDAS transformátorů. Součástí balení jsou šroubky pro připevnění do rackového systému.

Všechny produkty od výrobce
KLARK TEKNIK EQP-KT

KLARK TEKNIK EQP-KT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce