Klipsch R-100SW

Klipsch R-100SW

9490 Kč

No a tohle chcete: Klipsch R-100SW od oblíbeného výrobce Klipsch - tento artikl nepropásněte za výhodnou cenu 9490 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195355
Do obchodu

Popis

Klipsch

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Klipsch R-100SW od oblíbené společnosti Klipsch - tento artikl je v tento okamžik při likvidaci skladu za nepřekonatelných 9490. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Aktivní subwoofer

 Subwoofer Klipsch R-100SW obohatí váš domácí systém o hutné basy, a to při kompaktních rozměrech a stylovém designu.

Basový reproduktor vyrobený z mědi a injekčně tvarovaného grafitu zabraňuje nadměrnému chvění koše a brání zkreslení a „rozmazání“ basů. Tento materiál je velmi odolný, lehký a ve své třídě nabízí nadprůměrné výsledky.

Přesná reprodukce je zaručena i díky digitálnímu zesilovači, nastavitelné frekvenční výhybce i ovladači fáze. Díky tomu si vyladíte přesný poměr basů pro váš pokoj.

Na zadním panelu se nachází RCA (cinch) vstupy pro snadné propojení s vaším domácím systémem a samozřejmostí je také odolný kabinet tlumící vibrace.

Všechny produkty od výrobce
Klipsch R-100SW

Klipsch R-100SW

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce