Klipsch R-34C

Klipsch R-34C

9490 Kč

Není proč váhat, Klipsch R-34C od oblíbené značky Klipsch - tento artikl nakupujte za úžasnou cenu 9490 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195481
Do obchodu

Popis

Klipsch

Poctivý výrobek, Klipsch R-34C oblíbené značky Klipsch - tento artikl nakupujte v úžasné akci za 9490. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Domácí ozvučení

 Klipsch R-34C centrální reprobox nabízí nízký profil a skvěle se hodí pod moderní ploché televize. Přední portování umožňuje umístění reproboxu přímo ke zdi, aniž by byla ovlivněna basová odezva.

Hybridní horna Tractrix přesně směruje zvuk a zabraňuje nežádoucím resonancím – to vše při vyzařovacím úhlu 90° x 90°. O detailní výšky se stará hliníkový tweeter s technologií Linear Travel Suspension, která zajistí přesnou frekvenční odezvu, minimální harmonické zkreslení a přirozený zvuk při každé hlasitosti.

Basový reproduktor z injekčně tvarovaného grafitu zabraňuje nadměrnému chvění koše a brání zkreslení a „rozmazání“ basů. Tento materiál je velmi odolný, lehký a v této třídě nabízí nadprůměrné výsledky.

Věrné reprodukci pomáhají také zadní Tracktrix porty, díky nimž procházejícímu vzduchu nic nestojí v cestě. Kabinet i reproduktory tak fungují v naprosté symbióze.

Všechny produkty od výrobce
Klipsch R-34C

Klipsch R-34C

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce