Klipsch R-41SA

Klipsch R-41SA

8990 Kč

Vaše možnosti obohacující Klipsch R-41SA s trendy značkou Klipsch - tento produkt posíláme v bombastické akci za 8990 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: , ,
Výrobce: 
SKU: HN195482
Do obchodu

Popis

Klipsch

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Klipsch R-41SA od společnosti Klipsch - tento hit můžete pořídit v husté akci za 8990. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Domácí ozvučení

 Klipsch R-41SA jsou určeny pro overhead efekty systému Dolby Atmos, kdy se zvuk odráží od stropu a prostorově je situován nad posluchačovu hlavu. Mimo systém Dolby Atmos jsou tyto reproboxy vhodné pro montáž na stěnu, jako horní satelity prostorového zvuku.

Hybridní horna Tractrix přesně směruje zvuk a zabraňuje nežádoucím resonancím – to vše při vyzařovacím úhlu 90° x 90°. O detailní výšky se stará hliníkový tweeter s technologií Linear Travel Suspension, která zajistí přesnou frekvenční odezvu, minimální harmonické zkreslení a přirozený zvuk při každé hlasitosti.

Basový reproduktor z injekčně tvarovaného grafitu zabraňuje nadměrnému chvění koše a brání zkreslení a „rozmazání“ basů. Tento materiál je velmi odolný, lehký a v této třídě nabízí nadprůměrné výsledky.

Všechny produkty od výrobce
Klipsch R-41SA

Klipsch R-41SA

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce