Klipsch RF-7 III Black

Klipsch RF-7 III Black

105000 Kč

Hit poslední doby, Klipsch RF-7 III Black od top značky Klipsch - tento artikl musíte mít s výjimečnou slevou za 105000 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195462
Do obchodu

Popis

Klipsch

Exkluzivní Klipsch RF-7 III Black originální od labelu Klipsch - tento hit pořídíte za úžasnou cenu 105000. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Domácí ozvučení

 Reproduktory Klipsch ze série Reference patří ve své třídě k tomu nejlepšímu, čím můžete potěšit své uši. Samostatně stojící reproduktory Klipsch RF-7 III naplní váš pokoj vynikajícím zvukem plným detailu, ať už se rozhodnete poslouchat při jakékoliv hlasitosti.

Jasné výšky a čitelnost zajistí horna Tractrix s vyzařovacími úhly 90° x 90°. Přepracovaný design s kruhovým výdechem a čtvercovým rámem ze stlačené tvarované gumy výšky příjemně zakulacuje a zbavuje je nepříjemné ostrosti. Nový tlakový měnič s technologií Phase Plug a titanovou membránou pak brání fázovým nesrovnalostem a vylepšuje linearitu akustického tlaku. Výsledkem je naprosto transparentní a přirozený zvuk při každé hlasitosti.

Kerametalické reproduktory z točené mědi vynikají nejen poutavým designem, ale především pevným výrazem, minimálním chvěním koše a téměř stoprocentní eliminací harmonického zkreslení.

Na výsledné kvalitě zvuku se nemalou měrou podílí také vnitřně strukturovaný kabinet, který zabraňuje vzájemné interakci jednotlivých reproduktorů a portů.

Samozřejmostí je použití prémiové nábytkářské dýhy, která zaručí, že vám tyto reproduktory v pečlivě navrženém interiéru neudělají ostudu.

Reproduktory Klipsch ze série Reference patří ve své třídě k tomu nejlepšímu, čím můžete potěšit své uši.

Navrženo a vyrobeno v Americe (Hope, Arkansas).

Všechny produkty od výrobce
Klipsch RF-7 III Black

Klipsch RF-7 III Black

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce