Klipsch RP-400M

Klipsch RP-400M

10490 Kč

Udělejte si radost: Klipsch RP-400M s pečetí kvality Klipsch - toto zboží zakoupíte za výhodnou cenu 10490 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: , ,
Výrobce: 
SKU: HN195446
Do obchodu

Popis

Klipsch

Vaše oblíbené zboží, Klipsch RP-400M kvalitní značky Klipsch - tento artikl objednávejte v husté akci za 10490. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Hi-Fi reprosoustava

 Reproduktory Klipsch ze série Reference Premiere nejen obohatí váš obývák o stylový doplněk, ale především vám zajistí poslech na úrovni, ať už se rozhodnete sledovat oblíbený film nebo se ponořit do hlubin oblíbených nahrávek. RP-400M nabízí kompaktní a stylové řešenéí pro kvalitní domácí poslech.

Hybridní horna Tractrix s kruhovým výdechem a čtvercovým rámem ze stlačeného silikonu příjemně zakulacuje výšky, zvuk zbavuje agresivních hran a zabraňuje nežádoucím resonancím – to vše při vyzařovacím úhlu 90° x 90°.

Odvzdušněný výškový reproduktor s fázovou zátkou a titanovou membránou se stará o přesnou frekvenční odezvu a minimální harmonické zkreslení, které hlídá technologie Linear Travel Suspension. Výsledkem je naprosto transparentní a přirozený zvuk při každé hlasitosti.

Kerametalické reproduktory z točené mědi vynikají nejen poutavým designem, ale především pevným výrazem a minimálním chvěním koše, díky čemuž se můžete těšit na vynikající podání basů.

Věrné reprodukci pomáhají také zadní Tracktrix porty, díky nimž procházejícímu vzduchu nic nestojí v cestě. Kabinet i reproduktory tak fungují v naprosté symbióze.

Všechny produkty od výrobce
Klipsch RP-400M

Klipsch RP-400M

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce