Klipsch RP-404C Ebony

Klipsch RP-404C Ebony

12990 Kč

Váš oblíbený produkt, Klipsch RP-404C Ebony s proslulou značkou Klipsch - toto zboží si můžete koupit extra levně za 12990 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195449
Do obchodu

Popis

Klipsch

Jedinečná nabídka, Klipsch RP-404C Ebony od populárního výrobce Klipsch - toto zboží zakoupíte v akci za 12990. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Domácí ozvučení

 Klipsch RP-404C je centrální reprobox osazený hned čtyřmi čtyřpalcovými reproboxy. Skvěle poslouží při sledování filmu i náročném poslechu oblíbených nahrávek. Kromě vynikajícího zvuku potěší také stylový vzhled a ebenový nebo ořechový kabinet v oděruvzdorném provedení.

Hybridní horna Tractrix s kruhovým výdechem a čtvercovým rámem ze stlačeného silikonu příjemně zakulacuje výšky, zvuk zbavuje agresivních hran a zabraňuje nežádoucím resonancím – to vše při vyzařovacím úhlu 90° x 90°.

Odvzdušněný výškový reproduktor s fázovou zátkou a titanovou membránou se stará o přesnou frekvenční odezvu a minimální harmonické zkreslení, které hlídá technologie Linear Travel Suspension. Výsledkem je naprosto transparentní a přirozený zvuk při každé hlasitosti.

Kerametalické reproduktory z točené mědi vynikají nejen poutavým designem, ale především pevným výrazem a minimálním chvěním koše, díky čemuž se můžete těšit na vynikající podání basů.

Věrné reprodukci pomáhají také zadní Tracktrix porty, díky nimž procházejícímu vzduchu nic nestojí v cestě. Kabinet i reproduktory tak fungují v naprosté symbióze.

Všechny produkty od výrobce
Klipsch RP-404C Ebony

Klipsch RP-404C Ebony

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce