Klipsch RP-500C Ebony

Klipsch RP-500C Ebony

10990 Kč

Nejprodávanější Klipsch RP-500C Ebony od originálního výrobce Klipsch - toto zboží si můžete nechat doručit v perfektní akci za 10990 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195453
Do obchodu

Popis

Klipsch

Exkluzivní Klipsch RP-500C Ebony od firmy Klipsch - tento produkt posíláme v sezónní slevě za 10990. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Domácí ozvučení

 Klipsch RP-500C je centrální reprobox s dvěma pětipalcovými reproboxy a hybridní hornou Tractrix, který vám v obýváku ostudu rozhodně neudělá. Stejně jako v případě ostatních reproboxů Klipsch ze série Reference Premiere se i v tomto případě můžete těšit na přirozeně dynamický a transparentní zvuk.

Hybridní horna Tractrix s kruhovým výdechem a čtvercovým rámem ze stlačeného silikonu příjemně zakulacuje výšky, zvuk zbavuje agresivních hran a zabraňuje nežádoucím resonancím – to vše při vyzařovacím úhlu 90° x 90°.

Odvzdušněný výškový reproduktor s fázovou zátkou a titanovou membránou se stará o přesnou frekvenční odezvu a minimální harmonické zkreslení, které hlídá technologie Linear Travel Suspension. Výsledkem je naprosto transparentní a přirozený zvuk při každé hlasitosti.

Kerametalické reproduktory z točené mědi vynikají nejen poutavým designem, ale především pevným výrazem a minimálním chvěním koše, díky čemuž se můžete těšit na vynikající podání basů.

Věrné reprodukci pomáhají také zadní Tracktrix porty, díky nimž procházejícímu vzduchu nic nestojí v cestě. Kabinet i reproduktory tak fungují v naprosté symbióze.

Všechny produkty od výrobce
Klipsch RP-500C Ebony

Klipsch RP-500C Ebony

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce