Klipsch RP-500C Walnut

Klipsch RP-500C Walnut

10990 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Klipsch RP-500C Walnut od výrobce Klipsch - toto zboží si můžete zakoupit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 10990 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195454
Do obchodu

Popis

Klipsch

Ve slevě je Klipsch RP-500C Walnut od populárního výrobce Klipsch - tento hit můžete získat s extra slevou za 10990. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Domácí ozvučení

 Klipsch RP-500C je centrální reprobox s dvěma pětipalcovými reproboxy a hybridní hornou Tractrix, který vám v obýváku ostudu rozhodně neudělá. Stejně jako v případě ostatních reproboxů Klipsch ze série Reference Premiere se i v tomto případě můžete těšit na přirozeně dynamický a transparentní zvuk.

Hybridní horna Tractrix s kruhovým výdechem a čtvercovým rámem ze stlačeného silikonu příjemně zakulacuje výšky, zvuk zbavuje agresivních hran a zabraňuje nežádoucím resonancím – to vše při vyzařovacím úhlu 90° x 90°.

Odvzdušněný výškový reproduktor s fázovou zátkou a titanovou membránou se stará o přesnou frekvenční odezvu a minimální harmonické zkreslení, které hlídá technologie Linear Travel Suspension. Výsledkem je naprosto transparentní a přirozený zvuk při každé hlasitosti.

Kerametalické reproduktory z točené mědi vynikají nejen poutavým designem, ale především pevným výrazem a minimálním chvěním koše, díky čemuž se můžete těšit na vynikající podání basů.

Věrné reprodukci pomáhají také zadní Tracktrix porty, díky nimž procházejícímu vzduchu nic nestojí v cestě. Kabinet i reproduktory tak fungují v naprosté symbióze.

Všechny produkty od výrobce
Klipsch RP-500C Walnut

Klipsch RP-500C Walnut

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce