Klipsch RP-504C Walnut

Klipsch RP-504C Walnut

16490 Kč

Velmi oblíbený produkt Klipsch RP-504C Walnut od známého výrobce Klipsch - tento produkt doručujeme za výhodnou cenu 16490 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195448
Do obchodu

Popis

Klipsch

Jakostní Klipsch RP-504C Walnut od kvalitního výrobce Klipsch - tento produkt obchodujeme při časově omezené akci za 16490. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Domácí ozvučení

 Klipsch RP-504C je centrální reprobox osazený hned čtyřmi pětipalcovými reproboxy. Skvěle poslouží při sledování filmu i náročném poslechu oblíbených nahrávek. Kromě vynikajícího zvuku potěší také stylový vzhled a ebenový nebo ořechový kabinet v oděruvzdorném provedení.

Hybridní horna Tractrix s kruhovým výdechem a čtvercovým rámem ze stlačeného silikonu příjemně zakulacuje výšky, zvuk zbavuje agresivních hran a zabraňuje nežádoucím resonancím – to vše při vyzařovacím úhlu 90° x 90°.

Odvzdušněný výškový reproduktor s fázovou zátkou a titanovou membránou se stará o přesnou frekvenční odezvu a minimální harmonické zkreslení, které hlídá technologie Linear Travel Suspension. Výsledkem je naprosto transparentní a přirozený zvuk při každé hlasitosti.

Kerametalické reproduktory z točené mědi vynikají nejen poutavým designem, ale především pevným výrazem a minimálním chvěním koše, díky čemuž se můžete těšit na vynikající podání basů.

Věrné reprodukci pomáhají také zadní Tracktrix porty, díky nimž procházejícímu vzduchu nic nestojí v cestě. Kabinet i reproduktory tak fungují v naprosté symbióze.

Všechny produkty od výrobce
Klipsch RP-504C Walnut

Klipsch RP-504C Walnut

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce