Klotz GRG1FM00.5

Klotz GRG1FM00.5

217 Kč

Top produkt, Klotz GRG1FM00.5 se známou značkou Klotz - tento hit můžete pořídit s výjimečnou slevou za 217 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN220669
Do obchodu

Popis

Klotz

Trhem osvědčený produkt, Klotz GRG1FM00.5 s jakostní značkou Klotz - tento hit seženete za úžasnou cenu 217. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování..

Mikrofonní kabel

 Mikrofonní kabel GRG1FM řady Greyhound disponuje kvalitním měděným jádrem jehož povrch tvoří robustní PVC, zakončen je potom odolnými poniklovanými konektory typu XLR.

Německá firma Klotz je předním hráčem na trhu s kabely všeho druhu a její výrobky se používají v nahrávacích studiích, televizi, rozhlase, divadlech i při živých produkcích. Všechny kabely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a náročná výstupní kontrola všech produktů zajišťuje maximálně transparentní zvuk a odolnost.

Všechny produkty od výrobce
Klotz GRG1FM00.5

Klotz GRG1FM00.5

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce