Klotz GRG1FM01.0

Klotz GRG1FM01.0

234 Kč

Unikátní Klotz GRG1FM01.0 co nám dodává Klotz - tento produkt máte po jednoduché objednávce za jedinečnou cenu 234 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: HN220670
Do obchodu

Popis

Klotz

Produkt osvědčený zákazníky, Klotz GRG1FM01.0 s osvědčenou značkou Klotz - tento produkt prodáváme výhodně za 234. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Mikrofonní kabel

 Mikrofonní kabel GRG1FM řady Greyhound disponuje kvalitním měděným jádrem jehož povrch tvoří robustní PVC, zakončen je potom odolnými poniklovanými konektory typu XLR.

Německá firma Klotz je předním hráčem na trhu s kabely všeho druhu a její výrobky se používají v nahrávacích studiích, televizi, rozhlase, divadlech i při živých produkcích. Všechny kabely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a náročná výstupní kontrola všech produktů zajišťuje maximálně transparentní zvuk a odolnost.

Všechny produkty od výrobce
Klotz GRG1FM01.0

Klotz GRG1FM01.0

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce