Klotz GRG1FM05.0

Klotz GRG1FM05.0

358 Kč

Prestižní Klotz GRG1FM05.0 co odebíráme od výrobce Klotz - tento artikl je v tento okamžik za perfektní cenu 358 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: HN220674
Do obchodu

Popis

Klotz

Neodoláte: Klotz GRG1FM05.0 s pečetí kvality Klotz - tento artikl doporučujeme za úžasnou cenu 358. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Mikrofonní kabel

 Mikrofonní kabel GRG1FM řady Greyhound disponuje kvalitním měděným jádrem jehož povrch tvoří robustní PVC, zakončen je potom odolnými poniklovanými konektory typu XLR.

Německá firma Klotz je předním hráčem na trhu s kabely všeho druhu a její výrobky se používají v nahrávacích studiích, televizi, rozhlase, divadlech i při živých produkcích. Všechny kabely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a náročná výstupní kontrola všech produktů zajišťuje maximálně transparentní zvuk a odolnost.

Všechny produkty od výrobce
Klotz GRG1FM05.0

Klotz GRG1FM05.0

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce