Klotz GRG1FP00.6

Klotz GRG1FP00.6

229 Kč

Výjimečné zboží, Klotz GRG1FP00.6 kvalitní značky Klotz - tento produkt nabízíme téměř zdarma za 229 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN220676
Do obchodu

Popis

Klotz

Jakostní Klotz GRG1FP00.6 co nám vyrábí Klotz - tento artikl nakupujte v husté akci za 229. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Mikrofonní kabel

 Mikrofonní kabel GRG1FP řady Greyhound disponuje kvalitním měděným jádrem jehož povrch tvoří robustní PVC, zakončen je potom odolnými poniklovanými konektory XLR a Jack 6,3 mm.

Německá firma Klotz je předním hráčem na trhu s kabely všeho druhu a její výrobky se používají v nahrávacích studiích, televizi, rozhlase, divadlech i při živých produkcích. Všechny kabely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a náročná výstupní kontrola všech produktů zajišťuje maximálně transparentní zvuk a odolnost.

Všechny produkty od výrobce
Klotz GRG1FP00.6

Klotz GRG1FP00.6

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce