Klotz GRG1FP03.0

Klotz GRG1FP03.0

299 Kč

Vaše možnosti obohacující Klotz GRG1FP03.0 kvalitní značky Klotz - tento hit můžete získat při právě probíhající akci za 299 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: HN220678
Do obchodu

Popis

Klotz

Perfektní Klotz GRG1FP03.0 od předního výrobce Klotz - tento hit můžete pořídit s úžasnou cenovkou 299. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Mikrofonní kabel

 Mikrofonní kabel GRG1FP řady Greyhound disponuje kvalitním měděným jádrem jehož povrch tvoří robustní PVC, zakončen je potom odolnými poniklovanými konektory XLR a Jack 6,3 mm.

Německá firma Klotz je předním hráčem na trhu s kabely všeho druhu a její výrobky se používají v nahrávacích studiích, televizi, rozhlase, divadlech i při živých produkcích. Všechny kabely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a náročná výstupní kontrola všech produktů zajišťuje maximálně transparentní zvuk a odolnost.

Všechny produkty od výrobce
Klotz GRG1FP03.0

Klotz GRG1FP03.0

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce