Klotz GRG1FP10.0

Klotz GRG1FP10.0

519 Kč

No a tohle chcete: Klotz GRG1FP10.0 pocházející od značky Klotz - toto zboží si můžete nechat poslat při časově omezené akci za 519 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN220680
Do obchodu

Popis

Klotz

Udělejte si radost: Klotz GRG1FP10.0 oblíbené značky Klotz - tento produkt máte po jednoduché objednávce za jedinečnou cenu 519. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Mikrofonní kabel

 Mikrofonní kabel GRG1FP řady Greyhound disponuje kvalitním měděným jádrem jehož povrch tvoří robustní PVC, zakončen je potom odolnými poniklovanými konektory XLR a Jack 6,3 mm.

Německá firma Klotz je předním hráčem na trhu s kabely všeho druhu a její výrobky se používají v nahrávacích studiích, televizi, rozhlase, divadlech i při živých produkcích. Všechny kabely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a náročná výstupní kontrola všech produktů zajišťuje maximálně transparentní zvuk a odolnost.

Všechny produkty od výrobce
Klotz GRG1FP10.0

Klotz GRG1FP10.0

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce