Klotz KIKKG3.0RRSW

Klotz KIKKG3.0RRSW

590 Kč

Top produkt, Klotz KIKKG3.0RRSW s proslulou značkou Klotz - tento hit získáte v bombastické akci za 590 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: HN222101
Do obchodu

Popis

Klotz

Váš oblíbený produkt, Klotz KIKKG3.0RRSW oblíbené značky Klotz - tento artikl je v tento okamžik za téměř velkoobchodní cenu 590. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Nástrojový kabel

 Kytarové kabely Klotz ze série KIK jsou nejprodávanější kabely této značky a nabízejí výbornou kvalitu za velmi příjemnou cenu. Spirálové stínění zajišťuje vřelý a bohatý zvuk s minimální ztrátou signálu i u těch nejdelších kabelů, kromě toho kabel disponuje výbornou flexibilitou a tím i mimořádnou odolností, což jistě oceníte nejen na koncertních pódiích.

Německá firma Klotz je předním hráčem na trhu s kabely všeho druhu a její výrobky se používají v nahrávacích studiích, televizi, rozhlase, divadlech i při živých produkcích. Všechny kabely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají konektory zlacené 24-karátovým zlatem. Náročná výstupní kontrola všech produktů zajišťuje maximálně transparentní zvuk a odolnost. Všechny výrobky splňují normu ISO 9001, tedy mezinárodní standard pro systém managementu kvality.

Všechny produkty od výrobce
Klotz KIKKG3.0RRSW

Klotz KIKKG3.0RRSW

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce