Klotz M5FM03

Klotz M5FM03

1080 Kč

Právě je za dobrou cenu Klotz M5FM03 od populární značky Klotz - tento produkt koupíte výhodně za 1080 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: HN220748
Do obchodu

Popis

Klotz

No a tohle chcete: Klotz M5FM03 se známou značkou Klotz - toto zboží si můžete nechat doručit po slevě za 1080. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Mikrofonní kabel

 Profesionální mikrofonní kabel M5FM disponuje duálním spirálovitým jádrem s ochranou proti rušení, jehož povrch tvoří robustní PVC, zakončen je potom kvalitními pozlacenými konektory typu XLR od firmy Neutrik. Kabel vám přinese vynikající rozlišení, extra bohaté basy a vysokou kvalitu a transparentnost reprodukce zvuku. Kabel je vhodný pro profesionální nahrávací studia nebo live performance.

Německá firma Klotz je předním hráčem na trhu s kabely všeho druhu a její výrobky se používají v nahrávacích studiích, televizi, rozhlase, divadlech i při živých produkcích. Všechny kabely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a náročná výstupní kontrola všech produktů zajišťuje maximálně transparentní zvuk a odolnost.

Všechny produkty od výrobce
Klotz M5FM03

Klotz M5FM03

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce