KN Bubenický expres

KN Bubenický expres

150 Kč

Neodoláte: KN Bubenický expres od známé značky KN - tento artikl musíte mít s úžasnou cenovkou 150 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212352
Do obchodu

Popis

KN

Hit z katalogu: KN Bubenický expres co odebíráme od výrobce KN - tento produkt doručujeme při právě probíhající akci za 150. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Škola na bicí

 Tento expresní kurz hry na bicí soupravu s menší nadsázkou reaguje na dnešní zrychlenou moderní dobu. Nabízí zájemcům, především samoukům, rychlý pohled na základní dovednosti hry, nastíní jasnější obraz a představu o hře na tento nástroj a může pomoci v dalších krocích hudebním světem.

Najdete zde úplně nejzákladnější praktické prvky hry, což jsou doprovodné čtvrt‘ové, osminové a triolové rytmy ve dvou, tří a nejčastěji čtyřdobých taktech s odpovídajícími breaky (přechody). Tato mini knížka ve Vás může nastartovat zájem o další prohloubení znalostí o hru, nebo odradit od dalšího pokračování, nebo si s dovednostmi z této knížky vystačíte a věnovat se hře můžete podle svých představ dále.

Všechny produkty od výrobce
KN Bubenický expres

KN Bubenický expres

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce