KN Dětské hřiště - Tomáš Chmura

KN Dětské hřiště - Tomáš Chmura

135 Kč

V akci je KN Dětské hřiště - Tomáš Chmura s jakostní značkou KN - tento produkt doručujeme za výhodnou cenu 108 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: HN208041
Do obchodu

Popis

KN

Udělejte si radost: KN Dětské hřiště - Tomáš Chmura co nám dodává KN - tento produkt máte za pár kliknutí za jedinečnou cenu 108. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Škola hry na bicí

 Album pro děti (i teenagery) je určeno začínajícím hráčům na malý buben. Krátké skladbičky s doprovodem klavíru mají programní názvy, které děti motivují. Autor se záměrně vyhýbá pokročilým technikám hry, ale obtížnost skladbiček mohou hráči při živém provedení výrazně upravovat zvoleným tempem.

Při nácviku skladbiček lze použít také nahrávky, které jsou k dispozici ve verzi pro klavír s malým bubnem a ve verzi pouze klavírní. Jako zkušený a vyhledávaný pedagog pracuje Tomáš Chmura výukovou metodou „play-along“ (hra s nahrávkou). Používání nahrávek při hře usnadňuje začínajícím bicistům orientaci v notovém zápisu a pomáhá v hudebním vnímání skladby jako celku.

Všechny produkty od výrobce
KN Dětské hřiště - Tomáš Chmura

KN Dětské hřiště - Tomáš Chmura

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce