KN Elce pelce kotrmelce - Petr Eben

KN Elce pelce kotrmelce - Petr Eben

155 Kč

Trendy KN Elce pelce kotrmelce - Petr Eben populárního výrobce KN - tento artikl musíte mít v bombastické akci za 155 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208042
Do obchodu

Popis

KN

Vynikající KN Elce pelce kotrmelce - Petr Eben od výrobce KN - tento hit můžete sehnat ve výhodné akci za 155. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Zpěvník

 Nové vydání hravých, veselých písniček a říkadel, které před téměř padesáti lety pro děti zkomponoval významný český skladatel Petr Eben na texty Václava Fischera, neztratily dodnes nic ze své oblíbenosti.

Zpěvníček obsahuje 50 jednohlasých písniček s akordickými značkami a je určen pro čtyř až osmileté děti. Texty i písně jsou jednoduché, snadno zapamatovatelné, mají děti pobavit, dát prostor pohybovým aktivitám a vyzvat je ke hře, ať už ve školce či škole, na sboru nebo i doma.

Oproti původní verzi, kterou asi znají prarodiče dnešních dětí, má toto vydání charakter zpěvníčku. Obsahuje totiž pouze písničky bez doprovodných textů k pohybovým aktivitám a je vypraven novými, půvabnými ilustracemi Jitky Němečkové.

Všechny produkty od výrobce
KN Elce pelce kotrmelce - Petr Eben

KN Elce pelce kotrmelce - Petr Eben

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce