KN Flautoškola 1 - Metodický sešit pro učitele

KN Flautoškola 1 - Metodický sešit pro učitele

295 Kč

Zákazníky doporučované zboží, KN Flautoškola 1 - Metodický sešit pro učitele s pečetí kvality KN - tento produkt posíláme při časově omezené akci za 295 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221502
Do obchodu

Popis

KN

Perfektní KN Flautoškola 1 - Metodický sešit pro učitele se známou značkou KN - tento hit snadno najdete za skvělou cenu 295. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu

 Třídílná moderní učebnice, doplněná přednesovými skladbami různých stylů i řadou metodických materiálů v samostatných sešitech je určená určená především žákům ZUŠ od 6 let a jejich pedagogům. Kromě nápadů a zkušeností z praxe autorů čerpá inspiraci ze zkušeností předních světových pedagogů a z osvědčených zahraničních škol vydávaných v zemích s významnou tradicí hry na zobcovou flétnu (Nizozemí, Německo, Anglie). Hravou formou a za pomoci písniček, her, neobvyklých zvuků, rozmanitých cvičení a dětských ilustrací seznamuje malé hráče se základními technickými i hudebními návyky.

Metodickými sešity pro učitele, přinášejí podrobný popis práce s učebnicí a mnoho podnětů a nápadů pro výuku hry na zobcovou flétnu v malých skupinách.

Všechny produkty od výrobce
KN Flautoškola 1 - Metodický sešit pro učitele

KN Flautoškola 1 - Metodický sešit pro učitele

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce