KN Flautoškola 2 - Metodický sešit pro učitele

KN Flautoškola 2 - Metodický sešit pro učitele

325 Kč

Exkluzivní KN Flautoškola 2 - Metodický sešit pro učitele od originálního výrobce KN - tento artikl je v tuhle chvíli za skvělou cenu 325 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221503
Do obchodu

Popis

KN

Nabídka pro vás: KN Flautoškola 2 - Metodický sešit pro učitele od KN - tento artikl je v tuhle chvíli v husté akci za 325. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu

 Třídílná moderní učebnice, doplněná přednesovými skladbami různých stylů i řadou metodických materiálů v samostatných sešitech je určená určená především žákům ZUŠ od 6 let a jejich pedagogům. Kromě nápadů a zkušeností z praxe autorů čerpá inspiraci ze zkušeností předních světových pedagogů a z osvědčených zahraničních škol vydávaných v zemích s významnou tradicí hry na zobcovou flétnu (Nizozemí, Německo, Anglie). Hravou formou a za pomoci písniček, her, neobvyklých zvuků, rozmanitých cvičení a dětských ilustrací seznamuje malé hráče se základními technickými i hudebními návyky.

Metodické sešity pro učitele, přinášejí podrobný popis práce s učebnicí a mnoho podnětů a nápadů pro výuku hry na zobcovou flétnu v malých skupinách.

Všechny produkty od výrobce
KN Flautoškola 2 - Metodický sešit pro učitele

KN Flautoškola 2 - Metodický sešit pro učitele

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce