KN Na louce - Tomáš Chmura

KN Na louce - Tomáš Chmura

115 Kč

Jedinečná nabídka, KN Na louce - Tomáš Chmura s trendy značkou KN - toto zboží si můžete objednat s neuvěřitelnou slevou za 135 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208040
Do obchodu

Popis

KN

Tradiční bestseller, KN Na louce - Tomáš Chmura s jakostní značkou KN - tento artikl pořizujte s neuvěřitelnou slevou za 135. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Škola hry na bicí

 Album pro děti (i teenagery) je určeno začínajícím hráčům na malý buben. Krátké skladbičky s doprovodem klavíru mají programní názvy, které děti motivují. Autor se záměrně vyhýbá pokročilým technikám hry, ale obtížnost skladbiček mohou hráči při živém provedení výrazně upravovat zvoleným tempem.

Při nácviku skladbiček lze použít také nahrávky, které jsou k dispozici ve verzi pro klavír s malým bubnem a ve verzi pouze klavírní. Jako zkušený a vyhledávaný pedagog pracuje Tomáš Chmura výukovou metodou „play-along“ (hra s nahrávkou). Používání nahrávek při hře usnadňuje začínajícím bicistům orientaci v notovém zápisu a pomáhá v hudebním vnímání skladby jako celku.

Všechny produkty od výrobce
KN Na louce - Tomáš Chmura

KN Na louce - Tomáš Chmura

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce