KN Nejmenší etudy pro malé i větší houslisty

KN Nejmenší etudy pro malé i větší houslisty

290 Kč

V akci je KN Nejmenší etudy pro malé i větší houslisty kvalitní značky KN - tento artikl čeká na vás za mimořádně nízkou cenu 290 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: HN221038
Do obchodu

Popis

KN

Není proč váhat, KN Nejmenší etudy pro malé i větší houslisty pocházející od značky KN - toto zboží si můžete opatřit za mimořádně nízkou cenu 290. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Škola hry na housle

 Zkušená a oblíbená pedagožka Eva Bublová se ve své nejnovější Houslové knížce 4
zabývá problematikou pohybu houslistovy levé ruky po hmatníku. Výlučným tématem Nejmenších etud pro malé i větší houslisty jsou tudíž výměny poloh (1.–4.), nikoliv pouze „hraní ve vyšších polohách“. Zcela nové je zde vnímání výměn jako pohybového a sluchového prožitku intervalů.

Nejmenší etudy navazují metodicky na program Houslových knížek 1–3, buď jako jejich pokračování nebo je lze používat i souběžně s Houslovou knížkou 2. Melodické jedno- až dvouřádkové etudy jsou vhodné i při výuce z jiných škol či metodik jako náhrada za méně atraktivní technická cvičení a stupnice.

Některé etudy jsou obohaceny druhým hlasem, v závěru je připojeno sedm tzv. koncertních etud ve spoluautorství Josefa Vlčka. Klavírní doprovody jsou do sešitu vloženy jako příloha.

Všechny produkty od výrobce
KN Nejmenší etudy pro malé i větší houslisty

KN Nejmenší etudy pro malé i větší houslisty

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce