Korg HA-S

Korg HA-S

8140 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Korg HA-S s jakostní značkou Korg - tento artikl objednávejte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 8140 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: HN219406
Do obchodu

Popis

Korg

Trendy Korg HA-S se známou značkou Korg - tento produkt máte po jednoduché objednávce za výhodnou cenu 8140. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost..

Sluchátkový zesilovač

 HA-S je DIY sestava sluchátkového zesilovače vybaveného elektronkou Nutube, která vám umožní poslouchat audio ve vysoké kvalitě, ať už jdete kamkoli. Není potřeba nic pájet, takže i když jste ve světě DIY úplný začátečník, budete schopen si HA-S dohromady poskládat a dát tak jakémukoli zvukovému zdroji analogové, lampou poháněné zesílení.

Sestavte si vlastní sluchátkový zesilovač

Tahle DIY sestava HA-S vám umožní sestavit si vlastní sluchátkový zesilovač, jednoduše a zábavně, aniž byste museli cokoli pájet. A nejen to. Poskytuje také autentický lampový zvuk, který audiofilové tak dobře znají a milují.

Zabudovaná lampa Nutube

Nutube je nová a revoluční, plně analogová vakuová lampa, kterou vyvinuli KORG INC. a Noritake Itron Corporation. Stejně jako u klasické vakuové lampy, i Nutube je zkonstruována s anodou, mřížkou a žhavicím vláknem, a funguje jako kompletní trioda. Generuje odezvu a stejně bohaté harmonické charakteristiky jako klasické vakuové lampy, ale je kompaktnější, stabilnější a šetrnější na energii. Průhledný obal HA-S nabízí pohled na tuto technologii a záře lampy je tak viditelná za každé situace.

Energeticky nenáročné

Žhavicí vlákno Nutube je poháněno DC/DC konvertorem, který spotřebuje méně elektrického proudu a tím umožní i delší životnost baterií, než jiné zesilovače poháněné elektronkami. Tahle konstrukce je tak efektivní, že HA-S může pohánět Nutube stejnosměrným napětím 26V díky dvěma A4 bateriím.

Zvukové možnosti

HA-S má speciální spínač NFB (negative feedback), který vám umožňuje si vybrat mezi špičkově čistým a věrným zvukem, nebo vřelejším, harmonicky bohatějším zvukem, který od lampy očekáváte. Když je NFB spínač vypnutý, harmonické tóny, které jsou v Nutube (triodové lampě), se zesílí, aby vytvořily zvuk bohatý na harmonické tóny, vřelost a texturu. Když jse spínač zapnutý, poměr zkreslení a frekvenční charakteristiky se pozmění tak, aby poskytly nesmírně detailní a čistý zvuk.

Pro další modifikaci zvuku jsme zahrnuli dva operační zesilovače na výstupu: špičkový audio zesilovač MUSES01 a průmyslový standard NJM4580, obojí od JRC. Lze je snadno vyměnit, takže i ti největší audiofilové si budou schopni přizpůsobit si zvuk HA-S ke své spokojenosti.

Pro pokročilé uživatele, kteří si budou chtít ještě víc přizpůsobit zesilovač podle svého vkusu, je připraven nákres obvodu, takže budou moci vyměnit i ty nejmenší komponenty a vyrobit si tak vlastní a unikátní sluchátkový zesilovač, který bude odrážet jejich vysnění tón a přednes – možnosti jsou nekonečné!

Všechny produkty od výrobce
Korg HA-S

Korg HA-S

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce