Korg I3 MB

Korg I3 MB

14790 Kč

Prvotřídní Korg I3 MB od předního výrobce Korg - toto zboží si můžete nechat poslat v bombastické akci za 14790 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211811
Do obchodu

Popis

Korg

Udělejte si radost: Korg I3 MB od producenta Korg - tento produkt koupíte po zlevnění za 14790. Vybírejte to nejlepší u nás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Workstation

 

Inspirující, intuitivní a okamžitý

Díky hudebnímu workstationu KORG i3 vaše hudební fráze a nápady rychle explodují do kompletní Ready-to-Play produkce. Seskupení zvuků, beatů a partů do Sound setů a Style Performance setů zjednodušuje tvůrčí proces a poskytuje zkratku k rychlému výběru správných zvuků a spojuje dohromady ty správné beaty a groovy. On-board efekty a EQ přizpůsobí zvuk pro jakýkoliv umělecký výkon. Sequencer nahrává, ukládá a přehrává MIDI i audio soubory - dokonce umožňuje hrát na klávesnici do přehrávané skladby. i3 je zábavný all-in-one nástroj, který se jednoduše ovládá a je ideální pro začínajícího skladatele, energického umělce nebo inspirovaného začínajícího producenta. KORG i3 funguje i na baterie, díky tomu na něm můžete hrát všude, kde vás to napadne. Pohodlná funkce automatického vypnutí zachovává vysokou výdrž baterie.

Forma následuje funkci

KORG i3 je plnohodnotná workstation s 61 dynamickými klávesami standardních rozměrů. Odezva klaviatury je nastavitelná pomocí tří dotykových křivek, čtvrté nastavení dynamiku vypíná. Tlačítka Transpose mění ladění klaviatury v rozsahu + - dvě oktávy. Profesionální joystick umožňuje artikulaci výšky tónu, vibráta a barvy zvuku v reálném čase během hry. Dvoupásmový EQ (výšky a basy) upraví celkový zvuk tak, jak chceš. Všechna tlačítka a ovládací prvky předního panelu jsou pohodlně seskupeny podle funkcí a podsvícený LCD displej poskytuje okamžitou vizuální zpětnou vazbu týkající se aktuálních nastavení přístroje. Kolečkem enkodéru upravíš rychle hodnotu parametrů na obrazovce. Černý pogumovaný povrch, a perforované bočnice dávají nástroji výrazný atraktivní design.

Všechno to začíná zvukem

Ve zvucích i3 je slyšet desítky let zkušeností firmy KORG na poli Sound designu. Má téměř 800 zvuků vytvořených s kritickou přesností špičkovými programátory a hudebníky. Včetně kompletní sady GM2 zvuků, která vám poskytne úplnou kompatibilitu s General MIDI. Je tu řeč o seriózních profi zvucích, jelikož i3 rozlišuje mezi Sound sety, to jsou kombinace zvuků určeny na hru v reálném čase na klávesnici a Style Performance sety, to jsou zvuky a hudební party generované i3 jako hudební doprovod k tvé hře. Každý z 200 Sound setů umožnuje na klaviaturu rozložit až čtyři zvuky. Tři navrstvené na sobě v pravé části klaviatury a další zvuk v levé části klaviatury. Vysoce kvalitní zvukový zdroj PCM poskytuje 64 hlasou polyfonii. Dva stereo efekty, každý s 173 variacemi dávají pohyb, hloubku, a výraz každému z těchto zvuků. Pohodlně stiskni tlačítko Grand Piano a i3 ti okamžitě poskytne zvuk prémiového klavíru bez ohledu na to v jakém módu se nástroj momentálně nachází.

Produkujte!

Máte nápad? Máte chytlavou frázi? Máte nějaký groove? Dokonce už máte i několik řádků vychytaných rýmů? KORG i3 je nástroj, který vám pomůže dát vše dohromady. Vyberte si ten správný Style Performance Set a i3 doplní tvou produkci o chybějící party - správný beat a basová linka, nějaké perkuse a jakýkoli jiný doprovodný part, který byste chtěli přidat. Precizní frázující funky dechovou sekci? Kytarové vyhrávky? Houslový kvartet nebo drsný bluesový organ? Váš doprovodný track může tvořit až osm partů. Každý z 270 stylů obsahuje čtyři alternativy Performance Setu, v každém je odlišná sestava doprovodných zvuků. Totéž platí u všech Sound Setech určených pro živou hru na klávesnici. Tlačítkem kdykoliv zvolíte, nebo vypnete kterýkoli doprovodný, nebo real-time part a hlasitost každého partu můžete také upravit kdy chceš. Když se s i3 seznámíte trochu víc, zjistíte, že doprovodné zvuky, groovy a party můžete mezi jednotlivými Style Performance sadami zaměňovat, čímž vytvoříte nové vlastní Performance nastavení. Aktivní doprovodné party budou reagovat na akordické změny a váš hlas a přizpůsobí se vašim potřebám. Pokud potřebujete jen jiskřičku do vašeho tvůrčího zánětu, osm tlačítek Chord vám může navrhnout a zahrát připravené akordy, které vás v tvorbě posunou dál. Každý styl je vlastně kompletně připravené prostředí pro tvorbu písně, kde najdete odpovídající zvuky, party a když je třeba i akordy. Navíc každý styl obsahuje čtyři rytmické variace, count-in (odpočet), přechod, intro a ending (zakončení). I party Style Performance setů mají stejně jako party real time Sound setů k dispozici 2 nezávislé stereo efekty, každý s 173 variacemi, které přidávají zvukem pohyb, hloubku a výraz.

Uložte to! Sdílejte to!

Složte to! Hrajte to! Nahrajte to! Sdílejte to s celým světem, nebo možná jen s vašimi kámoši. Pracovní stanice KORG i3 nabízí mnoho způsobů, jak zachytit výsledky tvé tvorby. Mohou být uloženy, upravené, nebo sdílené. Všechna nastavení použity k vytvoření Songu nebo Performance - nastavení Style Performance setů, Sound setů, tempa, efektů atd., mohou být uloženy do jediné pozice Set Listu a jsou kdykoliv k dispozici. Máte k dispozici 10 bank Set Listů, každý s pěti pozicemi. V Normal módu pracuje sekvencer i3 jako 16-trackový track-by track lineární nahrávač, stejně jako prakticky v každé seriózní pracovní stanici. Takto můžete každý trek kdykoliv upravovat nebo nahradit jiným, jako při normálním sekvenceru. Po nahrání tvůj dokončený projekt exportovat jako MIDI data file. Co dělá KORG i3 jedinečným, je jeho Performance Recording mód, ve kterém můžete celý váš hudební výkon zaznamenat jako audio soubor a exportovat ho jako audio .WAV (44,1 kHz) file. Sekvencer i3 může dokonce přehrávat zvukové soubory uložené ve .WAV (44,1 kHz) nebo ve formátu MP3.

Sám, na jevišti nebo ve studiu

Hudební workstation KORG i3 je připravena na každou situaci a nabízí na zadním panelu množství konektorů. Když není napájena z baterie, i3 může být připojena k vhodnému zdroji střídavého proudu pomocí sériově dodávaného adaptéru. V zadním panelu je háček na uchycení síťového kabelu, který zabrání poškození nástroje při náhodném zakopnutí. Najdete zde dva 1/4 "výstupy (levý / mono a pravý) pro monitorování zvuku, i 1/8" výstup na stereo sluchátka. K dispozici je i zvukový vstup 1/8 ". Pro nožní regulátor je k dispozici konektor 1/4", který podle nastavení i3 může plnit funkci pedálu nožního přepínače nebo Expression pedálu. MIDI výstup posílá informace o výšce, čase dynamice proveden not z i3 do jiných přístrojů, nebo audio zařízení vybavených MIDI. K dispozici jsou dva USB porty. TO DEVICE USB Port umožňuje ukládat a načítat uživatelská data a skladby do a z USB klíče. Na připojení i3 k počítači použijte port USB na hostitelském počítači.

Všechny produkty od výrobce
Korg I3 MB

Korg I3 MB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce