Korg KROME-61 EX CU

Korg KROME-61 EX CU

25190 Kč

Velmi žádaný produkt, Korg KROME-61 EX CU s proslulou značkou Korg - tento hit seženete s extra slevou za 25190 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221274
Do obchodu

Popis

Korg

Unikátní Korg KROME-61 EX CU s osvědčenou značkou Korg - tento artikl musíte mít za jedinečnou cenu 25190. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost..

Workstation

 Korg Krome EX navazuje na úspěch oblíbeného aranžéru Krome, jehož možnosti rozšiřuje o nové zvuky vhodné pro moderní hudební žánry. Nové presety a programy vám otevřou dveře k produkci taneční hudby i pověřené klasiky. Vybírejte z 896 programů a 512 kombinací. S Krome EX budete králi každé štace.

Vybírat můžete mezi bohatými polyfonními zvuky, jasnými leady i údernými bicími sety. Chcete-li z klubových parketů zamířit také do vod etnické hudby, sáhněte po kalimbě nebo kokyu. Výrobci nezapomněli ani na velkolepé zvukové efekty, které znáte z trailerů a reklam.

Nechybí ani léty prověřené zvuky klasických a elektrických pian nebo bicích. Nově přibyl precizně vysamplovaný zvuk koncertního křídla i pianina. Elektrická piana najdete v Korme EX hned tři. O jejich kvalitě vypovídá například použití osmi dynamických citlivostí i velikost dat každého typu, která si nezadá s běžným PCM syntezátorem. Výsledný zvuk navíc můžete okořenit simulacemi aparátů, kabinetů i klasických efektů.

V bicí sekce se skrývá 48 souprav a více jak 2500 samplů. Nastavovat můžete například poměry mezi čistým a prostorovým zvukem, čímž vašim bicím partům dodáte velmi přirozený výraz. Spolehnout se také můžete na groovy nahrané profesionálními bubeníky i 600 přednastavených partů.

Veškeré party zkrotí duální arpeggiator (dva mohou hrát současně) i šestnáctistopý sekvencér. Snadno tak naskicujete nápady (například pomocí funkce Auto Song Setup) nebo vytvoříte komplexní aranže.

Modely Krome EX 61 a 73 disponují polovyváženou klaviaturou, model Kroome EX 88 pak nabízí kladívkovou mechaniku Natural Weighted Hammer Action.

Všechny produkty od výrobce
Korg KROME-61 EX CU

Korg KROME-61 EX CU

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce