Korg MS-20 FS BL

Korg MS-20 FS BL

35690 Kč

Vaše možnosti obohacující Korg MS-20 FS BL s trendy značkou Korg - tento produkt koupíte za jedinečnou cenu 35690 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212386
Do obchodu

Popis

Korg

Trhem osvědčený produkt, Korg MS-20 FS BL s osvědčenou značkou Korg - tento hit seženete v časové omezené slevě za 35690. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Analogový syntezátor

 MS-20 hrál zásadní roli v historii firmy KORG jako výrobce syntezátorů.

Přestože prodej originálu skončil ještě na konci 70. let se KORG rozhodl na jeho tradici stavět dál. Nejprve jeho znovuzrozením v mini verzi, potom vydáním softwarového pluginu a nakonec skládačkou ve skutečných rozměrech a desktop modulem. Poháněla nás hrdost na naše syntezátorové dědictví, pochopení historické důležitosti modelu, odpovědnost za to, abychom v každém detailu zachovaly věrnost technologie analogových obvodů, které jsme vyvinuli v průběhu let a naše touha zachovat zvuk, který překonal generace budoucnosti.

KORG MS-20 Full Size, který byl v roce 2014 vyroben jen ve velmi malém počtu jako skládačka, nyní přinášíme plně smontovaný. Novinka věrně reprodukuje zvuk, pocit a analogové obvody originálu, tato full size reedice bude sestávat z omezeného počtu čtyř verzí v různých barevných variantách: khaki (KHAKI), bílá (WHITE), modrá metalíza (MBLUE), a černá (BLACK).

Tento MS-20 FS je pravý MS-20 vyrobený firmou KORG, věrný originálu v každém směru. Dnes, 40 let po prvním uvedení v roce 1978, pociťují hudebníci stále hlad po tomto absolutně nadčasovém zvuku. Chtějí slyšet skutečnou analogovou sílu MS-20.

Syntezátor disponuje 37 klávesami v plné velikosti a dvěma typy filtrů, které vám umožní vytvářet jedinečné zvuky. Analogové obvody potom obsahují výkonný externí signálový procesor a rozšířený patchovací systém poskytující vysoký stupeň svobody. Flexibilní konektivita také nabízí USB port pro připojení do PC či laptobu nebo sluchátkový výstup pro detailní monitoring. Intuitivní ovládání a modulační kolečko vám umožní snadné vytváření zvuků a co nejoptimálnější nastavení.

Všechny produkty od výrobce
Korg MS-20 FS BL

Korg MS-20 FS BL

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce