Korg MS-20 FS GR

Korg MS-20 FS GR

35690 Kč

Ve slevě je Korg MS-20 FS GR co odebíráme od výrobce Korg - tento artikl nakupujte za jedinečnou cenu 35690 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212387
Do obchodu

Popis

Korg

Hit poslední doby, Korg MS-20 FS GR od známé značky Korg - tento produkt obchodujeme s úžasnou cenovkou 35690. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Analogový syntezátor

 MS-20 hrál zásadní roli v historii firmy KORG jako výrobce syntezátorů.

Přestože prodej originálu skončil ještě na konci 70. let se KORG rozhodl na jeho tradici stavět dál. Nejprve jeho znovuzrozením v mini verzi, potom vydáním softwarového pluginu a nakonec skládačkou ve skutečných rozměrech a desktop modulem. Poháněla nás hrdost na naše syntezátorové dědictví, pochopení historické důležitosti modelu, odpovědnost za to, abychom v každém detailu zachovaly věrnost technologie analogových obvodů, které jsme vyvinuli v průběhu let a naše touha zachovat zvuk, který překonal generace budoucnosti.

KORG MS-20 Full Size, který byl v roce 2014 vyroben jen ve velmi malém počtu jako skládačka, nyní přinášíme plně smontovaný. Novinka věrně reprodukuje zvuk, pocit a analogové obvody originálu, tato full size reedice bude sestávat z omezeného počtu čtyř verzí v různých barevných variantách: khaki (KHAKI), bílá (WHITE), modrá metalíza (MBLUE), a černá (BLACK).

Tento MS-20 FS je pravý MS-20 vyrobený firmou KORG, věrný originálu v každém směru. Dnes, 40 let po prvním uvedení v roce 1978, pociťují hudebníci stále hlad po tomto absolutně nadčasovém zvuku. Chtějí slyšet skutečnou analogovou sílu MS-20.

Syntezátor disponuje 37 klávesami v plné velikosti a dvěma typy filtrů, které vám umožní vytvářet jedinečné zvuky. Analogové obvody potom obsahují výkonný externí signálový procesor a rozšířený patchovací systém poskytující vysoký stupeň svobody. Flexibilní konektivita také nabízí USB port pro připojení do PC či laptobu nebo sluchátkový výstup pro detailní monitoring. Intuitivní ovládání a modulační kolečko vám umožní snadné vytváření zvuků a co nejoptimálnější nastavení.

Všechny produkty od výrobce
Korg MS-20 FS GR

Korg MS-20 FS GR

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce