Korg Pitchblack Mini Green

Korg Pitchblack Mini Green

2170 Kč

V akci je Korg Pitchblack Mini Green co nám vyrábí Korg - toto zboží si můžete nechat poslat ve výhodné akci za 2170 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN221135
Do obchodu

Popis

Korg

Limitovaná edice produktu Korg Pitchblack Mini Green s trendy značkou Korg - tento produkt objednáte v husté akci za 2170. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Pedálová ladička

 Pedálová ladička Korg Pitchblack Mini se vejde do každého pedalboardu a nabízí širokou funkcionalitu, přesnost, možnost napájení na baterie a přehledný displej.

Jde o chromatickou ladičku, která umožňuje ultra přesné ladění s přesností +/- 0,1 centu. Veškeré informace, které pro přesné ladění potřebujete, najdete na velkém LED displeji, který je i přes kompaktní rozměry ladičky perfektně čitelný.

Nejeden hráč jistě ocení možnost napájení pomocí baterií, což je funkce, která u většiny mini pedálových ladiček nebývá samozřejmostí, případně lze použít adaptér, který ale není součástí balení. Skvělou konstrukční specialitou je i pár vyklápěcích stabilizátorů, které ladičku chrání před překlopením.

Samozřejmostí je možnost kalibrace pro různá ladění a true bypass, díky kterému není tón při průchodu ladičkou nijak ovlivňován.

Korg Pitchblack mini je spolehlivá pedálová ladička v kompaktním provedení, která svými vlastnostmi potěší začínající i pokročilé hráče.

Všechny produkty od výrobce
Korg Pitchblack Mini Green

Korg Pitchblack Mini Green

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce