Korg Wavestate

Korg Wavestate

20590 Kč

Vaše možnosti obohacující Korg Wavestate se známou značkou Korg - tento artikl doporučujeme s VIP slevou pro každého za 20590 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211780
Do obchodu

Popis

Korg

No a tohle chcete: Korg Wavestate od značky Korg - tento produkt máte po jednoduché objednávce s extra slevou za 20590. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Přejeme vám příjemné nakupování..

Syntezátor

 Korg Wavestate je kompaktní syntezátor inspirovaný legendárním Korg Wavestation z devadesátých let. Vývojáři z Korg pro vás připravili unikátní paletu zvuků a rytmů doplněnou o intuitivní ovládání, které je hnacím motorem celého syntezátoru. Díky radikálně přepracované technologii Wave Sequencing 2.0 vám poskytne Wavestate nespočet zvuků s rozsáhlými možnostmi ovládaní. Nástroj je tedy vhodný pro hudební producenty, hráče a milovníky hudby devadesátých let, kdy éteru vévodily kapely jako Depeche Mode, Toto nebo Genesis.

Snadno expresivní, vyjímečně hluboký

Knoby a kontroléry tvoří nejdůležitější část syntezátorů a právě tento fakt vzal Korg opravdu v potaz. Kromě šestnáctikrokového sekvencéru na vás čeká ovládací panel s nímž ovládáte a spouštíte efekty, envelope filtry, LFO nebo čtyřpásmový ekvalizér. Samozřejmostí je pár robustních koleček pro Pitch Blend a modulaci tónu. Svůj zvukový arsenál potom můžete ještě rozšířit vektorovým joystickem, díky nemuž dostanou vaše sóla a melodické party ještě větší důraz. Všechny nastavení si můžete uložit, takže se nemusíte bát, že byste o svůj oblíbený zvuk přišli. Nastavení efektů také uvidíte na přehledném displeji, jehož zobrazení pracuje v reálném čase bez jakéhokoli zpoždění.

Efektů není nikdy dost

Wavestate je vhodný do každého hudební stylu a v široké zvukové nabídce si vybere opravdu každý. Čekájí na vás modulační efekty, kompresory, nespočet delayů a reverbů, jejichž nastavení a charakteristiku můžete vždy přizpůsobit danému songu. Do synzezátoru byly přidány i modulace kytarových aparátů VOX, retro páskové echo a kolekce klasických kytarových efektů, které dodají vašemu zvuku závan analogového signálu. Agresivitu zvuku můžete ještě okořenit Lowpass a Highpass filtrem, ten můžete upravovat prostřednictvím dvou a čtyř pólů. Oproti starému Wavestation nabízí tento syntezátor tisickrát více zvuků, které jsou však ukryty v třikrát menším balení, proto si můžete Wavestate vzít i nacestu vlakem a zkrátit si tak jízdu vytvářením nových zvuků a nahrávek.

Wave Sequencing 2.0

Sekvencér ve Wavestate si zachoval organický a autentický charakter jako tomu bylo u legendárního Wavestation, avšak se dočkal mnoho vylepšení a novinek, které posunou vaši produkci o několik levelů výš. Sekvencér disponuje na tzv. pruhy (Lane), které jsou barevně rozlišené a pracují ve třech režimech: Timing, Sample a Pitch. Tímto vám vzniká nespočet kombinací a možností, jak bude vaše nahrávka či smyčka znít. Nastavení je velmi snadné a přehledné, proto můžete vše vytvářet i během živé produkce uprostřed zatemnělého pódia.

Všechny produkty od výrobce
Korg Wavestate

Korg Wavestate

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce